http://www.taloussanomat.fi/asuminen/2010/07/24/asuntonaytot-kuhisevat-urkkijoita/201010166/139
Näytöllä käydään vain potkimassa karmeja ja kurkkimassa naapurin huoneistoon. Mitään ostoaikeita ei ole. Se on kuulkaa rommaus nyt!
Näytöllä käydään vain potkimassa karmeja ja kurkkimassa naapurin huoneistoon. Mitään ostoaikeita ei ole. Se on kuulkaa rommaus nyt!
Vastaukset 3
Vanhimmat
"Se on kuulkaa rommaus nyt! "
Hhehehhe, kerro yksikin asia joka ei ole merkki V.A.R.M.A.S.T.A romahduksesta? Ihmeen pitkään (lähes 5 tuntia) muuten meni, että joku vuokrauuno sai tämänkin nollauutisen siirrettyä tälle palstalle
Onhan ihmisillä sentään viikonloppu. Itse olit silti valppaana päivystämässä, eli ilmeesti "nollauutisiin" vastailu on viikonlopun tärkeintä puuhaa.
Eli vuokratoopet käyvät vakoilemassa miten paremmat ihmiset asuvat. Sehän on jus kun autoliikkeissä renkaiden potkinta....eli tällasen kun sais.