....tai ei tunnista.
Jos ei tunnista niin parasta silloin ettet venytä enää löysän hirren narua. Siellä roikuin minäkin.
Jos ei tunnista niin parasta silloin ettet venytä enää löysän hirren narua. Siellä roikuin minäkin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
tai toivoo niin mutta järki estää.
" ei se ole kumminkaan minulle "
Näinhän se on.
Tule pois sieltä roikkumasta.
" yön siivin tähtilaivaan "
olen jojojojojossa
Mua varten ei kyllä kukaan itteensä hirteen vedä.mutta joku joka tunnistaa.otan huomenna yhteyttä.tänään ei pysty kykene.
Hyvä.
sinä se vasta oletkin herkkä ihminen
Joulua odotellessa venytään ja vanutaan tai sitten ei
että TUULIN huminaa.
Niinhän se on.. Minunkin sydän tunnisti erään.. Tai ainakin luuli tunnistavansa. Nyt en enää ole yhtään niin varma. Ja se johtuu hänen käyttäytymisestään.
Pessimisti pentti
Onko sinulla sydän paikallaan? Sitä kannattaa miettiä.
Epäilevä eeva
Ja se johtuu lähinnä hänen käyttäytymisestään.. Ja tuo ei sit ole mitään syyttelyä, ihan oikeasti. On vain tullut sellainen tunne kaikesta. Sydän miettii ja niin teen minäkin.
Niin.. Olenhan minä sitäkin.. Siis realisti.. Mut missään nimessä en kaipaa ketään Penttiä enkä Ollia. Enkä ole Maarit, Reija enkä Saara.
ehdoton esko
estoton einari
Mahdoton Merja
Rauhaton Rauno
Tyköistuva tyyne
Hankala Hannu
Rantojen herkkä runoilija. Pisamanaama, punainen ohut tukka. Hymyilee piilossa. Jos vierestä kävelee tuntee moukarin hipaisun. :)
Tämä tarina on tosi. Katseensa polttaa. Ontämän kommentin ansainnut..
Nimet muutettu...:)
Tähän se riita aina päättyy....:) turhaa sä nimiä muuttelet
Voisi olla vakosamettihousuinen mies ilman vakoja? Mies, jonka ympäriltä tuolit viedään?
Kenttien kutsuun vastaava adonis, antaa kaikkien kukkien kukkia. keräilee sammakoita työkseen, paistettuina hyviä.
Katse sulattaa etelämantereenkin, paetkaa, jos voitte pohjoismantereelle.
KUMMALLINEN KUMIUKKO. Rakastettava riepu. Olisin huikannut jotain, mutta kyllä hän kuuli muutenkin.
jos joskus sattuu hieman ihastumaan
Jos sattuu.
Se vain sattuu.
http://www.youtube.com/watch?v=Ve6Rd0G4TK0&feature=related
Hyvää yötä.
Joku idiootti päätti sit listata tuohon kaikkia mahdollisia suomalaisia naisten ja miesten nimiä. Mut minun ja hänen nimeä ei sieltä löydy.
Kaikesta päätellen hän ei enää minua kaipaa. Oletan sit et sydämeni on oikeassa hänen suhteen. Sinällään helpotus jos päätän sittenkin lähteä aikaisemmin tästä kaupungista kuin oli alunperin tarkoitus. Se olis helpotus minulle.
levoton.............Leena
poistu jo riivinrauta!
Jaa a.. Millähän perusteella? Täällä on jokaisella ihan samanlainen oikeus kirjoitella.. Ei vain teillä palstahäiriköillä.
että, arvostelet täällä kirjoittajia idiooteiksi, syystä, että et löytänyt omaa nimeäsi viesteistä, hei haloo!
No olipa minulla siihen aika hyvät perusteet. Kyllähän tuo sepustuslitania tuossa 'aika' idioottimaiselta näyttää. Pistä vielä muutama miehen tai naisen nimi siihen lisää niin hyvä tulee. Tsemppiä sulle ja koita kasvaa aikuiseksi.
laittanut ainuttakaan nimeä tähän ketjuun!! Ihme, että kuitenkin olit niin harmissasi, että sinun ja kaivattusi nimeä ei listasta löytynyt ja näinollen sinua ei sitten kukaan voi kaivata. Uskomatonta! Mutta kerro nimesi, niin voin sen tuohon lisätä, niin näyttääpä sitten näillä tiedoilla vieläkin idioottimaisemmalta, eikö vaan?
Riepoo vain ihmiset, jotka täällä omia negatiivisia tunnelmiaan kohdistaa toisiin, siitä kyse.
Siinä on?
Voitko paremmon urpouttasi ilmaista?
Luultavasti voit.
No enpä ole yhtään harmissani siitä ettei nimeäni ollut listassa. Voi kun luetkin niin päin persettä kaikki kommentit täällä.
Niin.. Niinhän minä kirjoitin jo tuossa et ei hän enää taida ajatella minua. Se päätelmä ei tosin tullut tästä viestiketjusta.. Vaan lähinnä oikeassa elämässä tapahtuvista/tapahtumatta jääneistä asioista. Ja ehkä osittain muutamasta kommentista mitä poimin näiltä sivuilta.
ei jaksa kuluttaa energiaa ja vastata enää :) Tsemppiä elämääsi!
Hermostui?
No en nyt tiedä hermostumisesta.. Miten sen kukin haluaa ymmärtää.. Ärsyttää vaan välillä joidenkin kommentit täällä. Mut olen M...a (n)..
takapuoli tunnistaa pytyn allansa
mää taasen opin tunnistamaa kellotaulunki jo aikoja site ja kalendeerinki viä