Luuletko

että me nähdään vielä joskus?
9624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ainakin niin.

Äänestä

jos oikeesti tahdot niin.

Äänestä

Mä haluaisin vielä nähdä mun tollon.. En saanu pitää sitä mun elämässä haluamallani tavalla, mut ehkä parempi niin. Tää on varmempi tapa pitää se hassu mun elämässä :)

Äänestä
  • se tapa olis ollut pitää hänet elämässäsi ja miks se ei toteutunut? Tarkoitatko, että täältä saat lukea, kuinka hän ikävöi ja ruikuttaa perääsi? Aika hassua, sanon mä..

    Äänestä

käry tänään himassa saat tollosi nopeammin kuin luuletkaan jos otat muhun HETI yhteyttä meilillä tai soita, niin potkasen tollon pellolle saat pitää omanasi sen jälkeen!!!;)

Äänestä

jossain törmätään, who knows? :)

Äänestä

....
mitähän se tollo.
miettii?

Äänestä
  • Koska ehdin saunaan? Lenkki jo jäi....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tollo. kirjoitti:

että me nähdään vielä joskus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu