hyvää yötä

kuitenkin.
Oli hän sitten täällä tai ei.

kauniita unia ja rakastan, rakastan. Ihan todella. ei se mitään muuta kuitenkaan.
mutta kyllä mä ikävöin ja rakastan. Sehän tässä vähän ikävä onkin.
3266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oletko sanonut sen oikeassa elämässä?
naiselle vai miehelle osoitettu?

Äänestä

Kenen täällä sitten pitäisi olla ? Ja mitä se ei muuta, että rakastat ja miksi se on ikävää ?

Äänestä

Onko tää jäähyväisviesti vai mikä.

Mä rakastan ja kaipaan erästä. Toivottavasti ei ollut jäähyväisviesti tuo sinun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakkaudella, kirjoitti:

kuitenkin.
Oli hän sitten täällä tai ei.

kauniita unia ja rakastan, rakastan. Ihan todella. ei se mitään muuta kuitenkaan.
mutta kyllä mä ikävöin ja rakastan. Sehän tässä vähän ikävä onkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu