Miten härkämiehestä voi erottaa hänen olevan todellisen kiinostunut naisesta. Milloin hän tulee tekemään aloitteen? Oletetaan, että ollaan härkämiehen kanssa kierretty toisia kuin kissa kuumaa puuroa jo pitkän ajan. Itselläni sen sijaan ollut välillä epävarmuutta (johtuu aikaisemmista kokemuksista, joissa olen menettänyt luottamukseni miehiin), etten ole kokoajan pystynyt antamaan huomiota josta johtuen hän myös on katsellut erästä toistakin naista minun nähteni ja ikään kuin luovuttanut minun suhteeni. Antakaa minulle jotain vinkkejä, joilla saisin tämän miehen itselleni. Olen aistinut itsekin kauan, että hän tuntee voimakkaasti minua kohtaa, miksi muuten hän olisi käyttäytynyt sillä tavalla niin kauan.
Voinko luottaa hänen ''uskollisuutensa'', sillä emme ole nähneet nyt aikoihin ja epäilen kokoajan hänen olevan muiden naisten kanssa. Itse olen myös aika mustasukkainen hänestä, vaikken edes saisi olla. Luovuttavatko härät nopeaa ihmisen suhteen, josta välittää todella? Ovatko yleensä härät uskollisia sydämen valitulleen, jos tulee tilanne joissa heillä on mahdollisuus seikkailuun. Mitä luulette härät, pitääkö hän minusta kiinni, koska voin sanoa sen rehellisesti, että olen kaunis ja eksoottisen näköinen verrattaessa normaaleihin naisiin ( en sano ilkeästi tuota :) ). En haluaisi menettää häntä, sillä häntä on vain yksi tässä maailmassa, joten auttakaa te muut härät tai härkämiehen kanssa olleet minua.
Miten on??
Härkämiehestä kysytt
2
626
Vastaukset 2
- kokenut nainen
Saunassa pitää istua härän kanssa jotta alkaa reagoimaan.
- Bull
Tee itse aloite. Katso hänen tummiin silmiinsä ja sano suoraan, mitä ajattelet. Hänellä voi mennä hetki asiaa sulatellessa, mutta saat taatusti vastauksen. Pahimmassa (tai parhaassa!) tapauksessa hän hyökkää päällesi, ja sitten se on menoa. Toivottavasti et ole skorpioni, teitä ei saa irti millään, tai neitsyt, sillä sitten joudutte naimisiiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2271955
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601154- 20985
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125686- 38659
Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤223655Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa201587- 38418
- 50418
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42412