Huawei ei avaudu, eikä nopsa pääse näyttämään täyttä nopeuttaan. Osaa se sentään kysyä käyttäjältä:
OLETKO VARMA, ETTÄ ASETUKSESI OVAT OIKEIN? Haluatko yrittää uudestaan? Epäilen vahvasti, että joku asetus on väärin ja kyllä varmasti haluan yrittää uudestaan! Yritän keskimäärin viisi minuuttia jokaista käynnistyskertaa kohden, ja täältä on kolme kilometriä metrolinjalle, että pitäisi kyllä maston olla jossakin lähellä.
Mutta mitkä asetukset?? Voisiko joku kertoa kun pianoa soittava Nopsa ei sitä kerro ja Saunalahti vaikenee kaikilla viidellä nettisivullaan. Saunalahden sivuilla olen seikkaillut jo niinn kauan turhaan, että nyt on pakko tulla tänne kyselemään.
Mitkä asetukset väärin?
7
1040
Vastaukset
- cde45
Ei siinä mitään asetuksia tarvita, asenna ohjelma uudelleen, samalla ajurikin asentuu uusiksi ja voi alkaa toimia. Itse asensin tikun ohjelman 4 kertaa ennenkuin alkoi toimia, syytä en tiedä ja mitään asetuksia en ole muuttanut.
- muhametti niinku
Huawein malleja on kymmenkunta erilaista, mikä
lienee kyseessä- sdcvv
Ei sillä ole väliä mikä malli, eikä sillä mikä windows, eikä sillä mikä operaattori, kaikki menee samoilla periaatteilla. Elikkä asentaa yhteysohjelman, sitte tikku kiinni, avaa yhteysohjelman ja klikkaa yhdistä. Siinä kaikki. Jos ei näillä eväillä toimi, niin johan nyt on perkele.
yllä neuvottujen lisäksi kannattaa kokeilla muilla tietokoneilla ja eri paikoisa
myös ehkä omalla virtalähteellä toimivalla aktiivikaapelilla tai -hubilla- zteyhy6t
ohjauspaneelista käyttäjätilit valikosta palkki pois päältä..kannattaa kokeilla itsellä alkoi
pelittää hyvin ennekuin tajusin.. - E169
Omaa Huawein mokkulaa en ole saanut toimimaan kuin Windowsin järjestelmänvalvojana sisäänkirjautuneena.
- näin se on
E169 kirjoitti:
Omaa Huawein mokkulaa en ole saanut toimimaan kuin Windowsin järjestelmänvalvojana sisäänkirjautuneena.
minun mokkulani ohjekirjassa jo sanotaan, että "Asennusta varten käyttäjällä tulee olla hallintaoikeudet (admin) tietokoneeseen"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke311926- 1071540
- 771431
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671066- 61922
- 47906
- 64863
Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t27850- 131826
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62807