Sori

mut en oo enää kiinnostunut.
25429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Oikeesti en ollu sitä koskaan :)

Äänestä
  • oli kiva vähän pelailla. :)

    Äänestä


kenelle? Minä olisin vielä...ollut koko ajan!

Äänestä

Tää ei oo sit multa.:)

Äänestä
  • Mä jo pelästyin.

    Äänestä

tiedätkö mitä, sun paikkas on tuossa, vieressä..mun sydämen vieressä, pompottelemassa :)

Äänestä

tunnetta mikä kiinnostuksesta tulee??????????????
Kukaan ei tyrkky usko sua.

Äänestä

Mä olen silti, mutta yritän unohtaa. kai tää tästä...

Äänestä

ei ole mulle, mikään täällä ei ole mulle. Ne joihin aloittaja laittaisi otsikkoon minun nimeni, ne voisi olla mulle, mutta sitäkäään en uskoisi, kuin 25% varmuudella. Koska asioistahan keskustellaaan irl suorasti niinkuin ne oikeasti on.

Äänestä

yhteyttä. Eiköhän hän ole jo eteenpäin mennyt ja kiinnostus siirtynyt muualle.

Äänestä
  • useimmiten kun aikaa kuluu.

    Äänestä

  • tottahan se kirjoitti:

    useimmiten kun aikaa kuluu.

    osaltaan siitäkin, kuinka vakavasta kiinnostuksesta on ollut kyse. Jos kyse on tavallisesta "tuossa olisi ihan kiva puolisoehdokas"-kiinnostuksesta niin helppohan se on seuraavia ehdokkaita katsella. Jos taas on ollut niin kiinnostunut ettei mielestä saa ja että vertaa kiinnostuksen kohdettaan muihin, kannattaisi vielä harkita sanooko että sori en ole kiinnostunut enää. Voin sanoa että takuulla ottaa päähän myöhemmin jos päästää helpolla menemään ihmisen, joka on tarrautunut ajatuksiin päiviksi ja öiksi...

    Äänestä

mut mä olen vielä kiinnostunut.

Äänestä
  • mäkin.

    sori vaan aloittajalle munkin puolestani.:)

    Äänestä

  • mutta asiassa on omalta puoleltani pieni mutta. En uskalla enää tehdä asialle mitään.

    Äänestä

täällä olijoilleko tarkootit?

Äänestä

sanoisi kiinnostuksen kohteelleni. Kiinnostun niin harvoin ja kun kiinnostun, kiinnostun oikeasti ja vakavasti. Silloin ei sanota sori ei kiinnosta.

Äänestä
  • Jos hyväksyisit ne kutsut niin ei jäis kenellekkään mistään mitään epäilyksiä.

    Äänestä

sen voi päätellä?

Äänestä
  • Sano sä.

    Äänestä

  • s.ö.s kirjoitti:

    Sano sä.

    Itellä olis ollu yks mielessä mutta en uskalla ehdottaa.nyt vilvotteleen ulos.

    Äänestä

  • s.ö.s kirjoitti:

    Itellä olis ollu yks mielessä mutta en uskalla ehdottaa.nyt vilvotteleen ulos.

    Eikä mua tää tällä viikolla taas kauheesti innosta.eli mua ei täältä lähiaikoina löydy.ulos...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:) kirjoitti:

mut en oo enää kiinnostunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu