viivi jätti petskun kebabin

viivi sen väkivaltaisen hirviön jätti, lue: islamilainen.
2238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On oikeen opetella islamin periaatteet nyrkin avulla. Väkivalta on seksin kanssa ihan yhtä orgastista ja koukuttavia. Jotenkin outoa, kun Viiru on sentään missi ja uroksilla puntti kovenee, joten tuon hampuusin vois helposti vaihtaa ei velkaantuneeseen tavalliseen reinoon, joka ei hakkaa ja juo viinaa, kuten kuuluukin.

Voi olla, et tavis ukko ei huoli Viirua, kun sen lihastus on piloilla jo. Joku tuossa kuviossa pissii pahasti. Sen vois joku jo kertoa vai eikö ees 7 tiedä salaisuutta.

Äänestä
  • Kukaan ei huoli käytettyä rukkasta, katso vaikka työmaalla kun kaverit hakee nipusta uudet eikä koske maassa lojuviin työssä tahriintuneihin käytettyihin. Minulla on käsitys että käytöstä jää jälkiä ja niille jälkille suomipoika ei taida haluta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin päin meni kirjoitti:

viivi sen väkivaltaisen hirviön jätti, lue: islamilainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu