viivi sen väkivaltaisen hirviön jätti, lue: islamilainen.
viivi jätti petskun kebabin
näin päin meni
2238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
On oikeen opetella islamin periaatteet nyrkin avulla. Väkivalta on seksin kanssa ihan yhtä orgastista ja koukuttavia. Jotenkin outoa, kun Viiru on sentään missi ja uroksilla puntti kovenee, joten tuon hampuusin vois helposti vaihtaa ei velkaantuneeseen tavalliseen reinoon, joka ei hakkaa ja juo viinaa, kuten kuuluukin.
Voi olla, et tavis ukko ei huoli Viirua, kun sen lihastus on piloilla jo. Joku tuossa kuviossa pissii pahasti. Sen vois joku jo kertoa vai eikö ees 7 tiedä salaisuutta.
Kukaan ei huoli käytettyä rukkasta, katso vaikka työmaalla kun kaverit hakee nipusta uudet eikä koske maassa lojuviin työssä tahriintuneihin käytettyihin. Minulla on käsitys että käytöstä jää jälkiä ja niille jälkille suomipoika ei taida haluta.