Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

autossa

sain eilen parasta seksiä mitä olen ikinä saanut. se tapahtui autossa, kartturin penkki vaan vaakatasoon minä alla ja mieheni päällä. siis en voi muuta sanoa kun WAU!! vieläkin ihan pyörryksissä ja kun ajattelen sitä eilistä niin vatsanpohjassa kutisee :D
2498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos olisit tehnyt sen tuntemattoman kanssa niin kiksit olis 200% mutta sitä et kehuiskaan ääneen, vai mitä :)

Äänestä

mutta mista minä saada nainen?????????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tähtitar-80 kirjoitti:

sain eilen parasta seksiä mitä olen ikinä saanut. se tapahtui autossa, kartturin penkki vaan vaakatasoon minä alla ja mieheni päällä. siis en voi muuta sanoa kun WAU!! vieläkin ihan pyörryksissä ja kun ajattelen sitä eilistä niin vatsanpohjassa kutisee :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu