Eli ongelma on se että en tyttöystäväni kanssa ole vielä saanut kullia seisomaan kun ollaan yritetty seksiä nyt 2 päivää, johtuneeko liiasta jännityksestä.
Kysyisinkin millä lisäaineilla erektiota ja sen saavuttamista voisi parantaa? L-Arginiini jauhetta ostin jo, mutta mites noi muut. Esimerkiksi sinkki/magnesium, auttaako mitään?
Erektion parantaminen lisäaineilla?
5
2903
Vastaukset
- 15
minuakin. hiukan on turhauttavaa yrittää saada puolikovaa sisälle. ei onnistu sitten millään -.-
tämä tullut jo huomattua muutaman kerran tyttöystäväni kanssa. ikää molemmilla 18 ja seurusteltu kuukaus- 21
ja runkkaamattakin olen ollut jo viikon, luulis olevan paineita mitkä hamuaa ulos
- Anonyymi
Käytä kenkälusikkaa että saaat löysän lortin sisään
- Ikämies
Mitä jos ette, pojat, yrittäis niin kovasti. Kun ottaa rennosti voi tulla joskus vaikka kova yllätys. :) Vois vaikka tytön kanssa sopii, että homma hoituu sitten aikanaan. Seksuaalisesti lähekkäin voi olla muutenkin kuin yhdyntää yrittämällä. Ja sellainenkin läheisyys voi olla naiselle oikeinkin tyydyttävää.
- >5000 kertaa nainut
Epätäydellinen erektio, on usein seurausta stressistä ja kirjaimellisesti kovista odotuksista. Kun sitten ei olekaan tyytyväinen, alkaa pelkää seuraavaa kertaa: "Mahtaako se silloinkaan nousta.... älä nyt sitten petä mua, pikkuveli..."
Vedät pari kertaa Viagran/Kamagran nassuun ja saat itseluottamuksen takaisin etkä tarvitse nappeja enää. Niin se toimii. Sitäpaitsi ihan toimivallakin Viagra antaa suorituskykyä lisää, voi keskittyä kulkemaan aivan huipun tuntumassa, ihan hiuksenpaksuuden päässä huipusta :)
Juu, ja se on totta, että pitää ymmärtää seksin olevan muutakin kuin penetraatiota. Varsinkin naiselle läheisyys on tärkeää. Penetraatio on oikeastaan aika tylsää verrattuna siihen, että tutkii toista kämmenin, sorminpäin, kasvoilla, huulilla ja kielellä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1266400Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716183Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443992Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482415Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311456- 131299
- 1871128
- 64960