Eli ongelma on se että en tyttöystäväni kanssa ole vielä saanut kullia seisomaan kun ollaan yritetty seksiä nyt 2 päivää, johtuneeko liiasta jännityksestä.
Kysyisinkin millä lisäaineilla erektiota ja sen saavuttamista voisi parantaa? L-Arginiini jauhetta ostin jo, mutta mites noi muut. Esimerkiksi sinkki/magnesium, auttaako mitään?
Erektion parantaminen lisäaineilla?
5
2385
Vastaukset
- 15
minuakin. hiukan on turhauttavaa yrittää saada puolikovaa sisälle. ei onnistu sitten millään -.-
tämä tullut jo huomattua muutaman kerran tyttöystäväni kanssa. ikää molemmilla 18 ja seurusteltu kuukaus- 21
ja runkkaamattakin olen ollut jo viikon, luulis olevan paineita mitkä hamuaa ulos
- Anonyymi
Käytä kenkälusikkaa että saaat löysän lortin sisään
- Ikämies
Mitä jos ette, pojat, yrittäis niin kovasti. Kun ottaa rennosti voi tulla joskus vaikka kova yllätys. :) Vois vaikka tytön kanssa sopii, että homma hoituu sitten aikanaan. Seksuaalisesti lähekkäin voi olla muutenkin kuin yhdyntää yrittämällä. Ja sellainenkin läheisyys voi olla naiselle oikeinkin tyydyttävää.
- >5000 kertaa nainut
Epätäydellinen erektio, on usein seurausta stressistä ja kirjaimellisesti kovista odotuksista. Kun sitten ei olekaan tyytyväinen, alkaa pelkää seuraavaa kertaa: "Mahtaako se silloinkaan nousta.... älä nyt sitten petä mua, pikkuveli..."
Vedät pari kertaa Viagran/Kamagran nassuun ja saat itseluottamuksen takaisin etkä tarvitse nappeja enää. Niin se toimii. Sitäpaitsi ihan toimivallakin Viagra antaa suorituskykyä lisää, voi keskittyä kulkemaan aivan huipun tuntumassa, ihan hiuksenpaksuuden päässä huipusta :)
Juu, ja se on totta, että pitää ymmärtää seksin olevan muutakin kuin penetraatiota. Varsinkin naiselle läheisyys on tärkeää. Penetraatio on oikeastaan aika tylsää verrattuna siihen, että tutkii toista kämmenin, sorminpäin, kasvoilla, huulilla ja kielellä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513665Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1152631Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko6042326Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei192046KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar801876Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431698- 201668
Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1421612Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?961477- 281466