Miten rapu nainen ja vesimies vanha poika sopii? Mies 49v nainen 50v. Olen vaalea nainen. Netissä kirjotellu ei vielä tavattu? Minä eronnut vuosia sitten. Mies ollut pitkässä suhtessa.
cherrykirsikka!
Olisko rakkautta?
1
173
Vastaukset
Minun näkökulmastani vaikuttaa siltä, että suhde ei tule kantamaan kovin pitkälle. Mikään ei estä kuitenkaan kirjoittelemasta ja vaikka tapaamastakin, sittenhän pystyt itse tekemään omat johtopäätöksesi, niin kuin tietysti aina pitääkin eikä luottaa toisten sanomisiin. Älä kuitenkaan sydänvertasi vuodata tämän miehen takia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101064
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82804Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat262586Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede15563- 65531
- 92499
- 26492
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 47427
- 30416