Kattotelineet

Jäi auton vaihdosta kattotelineet ja Mad-lisäjouset. Käyvät -91 Sonataan ja ovat Kuopiossa. Tarjoa jotain jos tarvitset.
3358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mull on Sonata vm -03/11. Käykö siihen noi kattotelineet?
Onko kyseessä taakkateline vai suksisellaiset?
Mikäli käy vm-03:een ja on taakkateline niin kerro mitä maksaa?

Äänestä

Luin vahingossa -01 tuon -91 sijaan. Eli ei käy.

Äänestä

Hei!

Jousille olisi käyttöä täällä Jyväskylässä, jos ne sopisivat Renault Lagunaan.

Soita kiireesti 0400-940 207/Harri, jos näet tämän viestin. Löysin juttusi vasta tänään eli 9.6.2004.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jamo kirjoitti:

Jäi auton vaihdosta kattotelineet ja Mad-lisäjouset. Käyvät -91 Sonataan ja ovat Kuopiossa. Tarjoa jotain jos tarvitset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu