Seuraa Espanjan matkalle

Ajamme syksyllä Euroopan läpi Espanjaan syys-lokakuussa. Olemme kuusikymppinen pari ja etsimme ikäistämme matkaseuraa eli paria, joka kulkee myös asuntoautolla. Yhdessä matka on viihtyisämpi kun ei ole enää leirialueitakaan auki.
1522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi olemme myös noin 6-kymppinen pariskunta, olemme harrastaneet kimppa-autoilua jo pidempäänkin. Otahan yhteyttä! Osoitteemme on [email protected]

t. Jorma ja Reiska

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hasta la vista kirjoitti:

Ajamme syksyllä Euroopan läpi Espanjaan syys-lokakuussa. Olemme kuusikymppinen pari ja etsimme ikäistämme matkaseuraa eli paria, joka kulkee myös asuntoautolla. Yhdessä matka on viihtyisämpi kun ei ole enää leirialueitakaan auki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu