Ostin noin kuukausi sitten ns. piirtopöydän, mutta en ole saanut valmiiksi yhtäkään kuvaa. Minulla on noin parikymmentä puolitiessä olevaa kuvaa. Jotenkin vain tietyssä vaiheessa stoppaa ja en pysty jatkamaan kuvaa, joten mitä neuvoksi. Kiitos paljon jos jaksat neuvoa..
Mikä avuksi?
käärmelöhi
2
825
Vastaukset
- dhda
Sun kannattais käydä lääkärin puheilla,sulla saattaa olla ADHD ja sen takia et pysty keskittymään asioihin loppuun saakka. :)
- artist4ever
Aika tyypillinen luomisongelma - tulee idea, tekee sitä innolla aikansa mutta sitte jossain vaiheessa into loppuu, kun rupee olee liian työtä :)
Näin käy itsellänikin useesti mutta tuohon ei ole muuta lääkettä kuin hakea itselle sopiva tapa toteuttaa noita pakerruksia joskus loppuun asti. Minä teen noin tusinaa kuvaa yhtäaikaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2313011Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2991119- 701108
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8833