WWW.voittoporukka.fi
Sivusto näyttää aika hepposelta. voiko luottaa systeemiin?
www.voittoporukka.fi
15
1503
Vastaukset 15
- 38
Ihan varmasti. Ovathan he voittaneet sivujensa mukaan monivetopotin 19.10.2007 kertoimella 3 208 430,37.
Eli siis eurolla kolmemiljoonaa ja kimppapotilla miljradia....
Ei ihme, että sivut ovat hieman rupiset kunnei ole oikein ollut aikaa keskittyä niihin?- (L)apuva!!!!!
mukavalta ja oikeudenmukaiselta systeemiltä.
- Pauli 782%
(L)apuva!!!!! kirjoitti:
mukavalta ja oikeudenmukaiselta systeemiltä.
kuulemma mukana joku oikein nero, jollalla vaimonsa kanssa paljon kokemusta voittoisasta vedonlyönnistä ja "kimppakivasta".
- 1+19
rehellistä, ammattitaitoista porukkaa. Jos joku on suositellut, niin tee niinkuin sponsorisikin tekee.
- jo KRP:n
tutkinnassa?
Syytä taitaisi olla... - Jokke75
VOITTOPORUKKA JÄTTÄNYT MAKSAMATTA VOITOT ESIM. SALIBANDY.24.1.2011 KERROIN 11587,96 (PANOKSET HÄVIS SAHARAAN)
ILMEISESTI TÄYTYY HAKEA SE RAHA SIUNTOSTA. - wwhosusuussu
- 19+20
En ota kantaa sen tarkemmin, koska en tätä tapausta tunne, mutta ei tässä ilmeisesti ihan amatööri ole takana:
http://www.ravia.fi/uutinen_katso.php?id=6620
- Infoa vaan
Vika kuulema huomattu ja tilitys maanantaina. Se tästä "uutisesta". Katsotaan kuitenkin.
- haistakaa voitto
3 208 430,37 oli Veikkauksenkin mukaan monivetohistorian suurin kerroin. Veikkaus kusettaa ihan varmasti. Joku muu sen sai. Panos niillä vaan nyt oli muka 20 senttiä, ja se ei muka voiton määrää pienentänyt. HEI HALOO!!! Väittivät mulle ihan pokkana et saman summan olis saanu vaikka olis pelannu millä summalla. Tää on huijausta!!!
Lisäks musta se on ihan väärin et mä en saanu koko pottia silloin ja eilenkään. Linnaan vaan koko voittojengi. Epistä pelata isommalla. - lisbeth koikkalanen
haistakaa voitto kirjoitti:
3 208 430,37 oli Veikkauksenkin mukaan monivetohistorian suurin kerroin. Veikkaus kusettaa ihan varmasti. Joku muu sen sai. Panos niillä vaan nyt oli muka 20 senttiä, ja se ei muka voiton määrää pienentänyt. HEI HALOO!!! Väittivät mulle ihan pokkana et saman summan olis saanu vaikka olis pelannu millä summalla. Tää on huijausta!!!
Lisäks musta se on ihan väärin et mä en saanu koko pottia silloin ja eilenkään. Linnaan vaan koko voittojengi. Epistä pelata isommalla.joo ei vaan voi sulattaa,et jollain vois mennä hyvin.
- virtuaalirahat
haistakaa voitto kirjoitti:
3 208 430,37 oli Veikkauksenkin mukaan monivetohistorian suurin kerroin. Veikkaus kusettaa ihan varmasti. Joku muu sen sai. Panos niillä vaan nyt oli muka 20 senttiä, ja se ei muka voiton määrää pienentänyt. HEI HALOO!!! Väittivät mulle ihan pokkana et saman summan olis saanu vaikka olis pelannu millä summalla. Tää on huijausta!!!
Lisäks musta se on ihan väärin et mä en saanu koko pottia silloin ja eilenkään. Linnaan vaan koko voittojengi. Epistä pelata isommalla.Tällä on Wincapitan kanssa yhteistä se, että sisällä oleva raha on virtuaalirahaa, jota ei voi kotiuttaa.
- virtuaalirahat
Selitykset ovat myös Wincapitan luokkaa ja tulee mieleen, että pelataan vain aikaa, niin että kohu laantuu ja jengi unohtaa koko homman ja laittaa saatavat mappi Ö:hön. Minä veikkaan,että kassassa ei ole varaa maksaakkaan kotiutuksia. Kukaan ei ilmeisesti ole saanut kotitutettua tuolta pitkään aikaan?
- Voittoisatmulkerot
Mitäpä sinulle sanoisi. Kökköiset webbisivut, teinikieltä tekstit, ei sen jeesuksen yhteistietoja mihinkään.
Sijoita vaan, sivut on tehty juuri sinua varten. - basisti2
"Panos niillä vaan nyt oli muka 20 senttiä, ja se ei muka voiton määrää pienentänyt. HEI HALOO!!! Väittivät mulle ihan pokkana et saman summan olis saanu vaikka olis pelannu millä summalla. Tää on huijausta!!!"
Haloo vaan itsellesi... Totta kai se on ihan sama millä panoksella voittorivin pelaat, jos sen yksin saat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran93845Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?148797- 60682
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.47664Pettymys TTK-parketilla! Anna Hanski tippui - Sami-opelta erikoinen heitto: "Nyt sä pääset..."
Toisena parina Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta tippuivat Anna Hanski ja Sami Helenius. Pettymys oli käsinkosketeltava y25663Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.46634- 44597
Poliisi etsii kadonnutta henkilöä Lapualla
Henkilö on kadonnut 18-19.9.2026 välisenä yönä. Henkilö on hoikka,n 185 cm pitkä. Kadonneella on ollut katoamishetkellä29532- 31531
Oot komea
etkä näytä vanhenevan. Mieskarkki. Mä en yritä mitään, mä oon sulle liian vanha. Olis kuitenkin kiva tutustua suhun. n20523Mieti oikeasti
Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.27516Se oli molemminpuolinen limerenssi
Limerenssi myös sinulla kun näin pitkän ajan jälkeen päivystää palstaa. 🤭81479- 6476
Venäjä häviämässä 30 vuoden sodan
Ukraina vapautti kolme aluetta, operaatio Vivaldi laajenee404470- 30446
- 44441
Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että
Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.29431Rydman, herätys!
"Veikkauksen toimitusjohtaja Olli Sarekoski tienasi kiinteää palkkaa 445 891 euroa ja lisiä 72 157. Kuukausipalkka oli 363420En laita sulle viestiä
Toivottavasti ymmärrät jo mies hyvä, että en tule koskaan laittamaan sulle viestiä enkä soittamaan sulle. Minusta ei sii39414Helena Ahti-Hallberg napauttaa - Näin hän kommentoi Vappu Pimiän TTK-lähtöä
Vappu Pimiä jätti Tanssii Tähtien Kanssa -juontajapestin viime kauden lopuksi. Nyt on erilainen kausi, kun Pimiä ei ole4401