Eikö joku voisi tehdä rikosilmoitusta vakiohäiriköstä? Samaan syssyyn voisi pistää tutkittavaksi tuon poliisinpalvojan! Ärsyttää niiden jaarittelu ja vittuilu. Yhdessäkin ketjussa on 120 PELKÄSTÄÄN NÄIDEN KAHDEN KIRJOITTAMAA VIESTIÄ!
Rikosilmoitus vakiohäiriköstä
Puhtaanapito
16250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Mikä olisi rikos ?
Miksi et ITSE tee rikosilmoitusta vakiohäiriköstä/poliinsinpalvojasta?
Vastaan puolestasi, he eivät ole tehneet rikosta. Suomi on vapaa maa ja ajatuksia saa kirjoittaa keskustelu- palstoila vapaasti.
Yhdessäkin ketjussa on 120 PELKÄSTÄÄN NÄIDEN KAHDEN KIRJOITTAMAA VIESTIÄ!
Ps. jos noin paljon ärsyttää, eihän sinun ole pakko lukea tätä palstaa jossa tulee faktat poliiseista esiin.
Sinä voit lukea vaikka helinä-keijun palstaa elämästä, jossa kaikki on vaaleanpunaisen täydellistä.
Lues keskustelut ''henkilötuntomerkit'' ja ''poliisinpalvojat, kysymys teille''. Eikö noissa ole lainvastaista tekstiä?
"Lues keskustelut ''henkilötuntomerkit'' ja ''poliisinpalvojat, kysymys teille''. Eikö noissa ole lainvastaista tekstiä?"
Ei noissa keskusteluissa todellakaan ole mitään lainvastaista tekstiä! Mutta jos sinusta niissä on, miksi et tee itse rikosilmoitusta?
etkö uskalla?
Se miettii, että mikä mahtaa olla rikos, kun poliisi ei tutki, ellei ole rikosta.
Ettekö tienneet, että olin juoksulenkillä, saatana! Millaisia aliälyisiä olioita olette? Häh? Vakiohäiriköt eivät tiedä laeista MITÄÄN!!!!!
Kerro toki lisää
Oletko sairas, humalassa vai huumeissa? Kerro heti! Pääset varmasti sinne rakastamallesi asemalle kuulusteluihin pian...
"Oletko sairas, humalassa vai huumeissa?
Kerro ihmeessä lisää, sinulla on selvästi paha ongelma omissa ajatuksissasi!
Kerro kaikki niin saat apua, terveydenhuollon ammattilaisilta! Suomessa ei kenenkään, edes hullujen kuten sinä tarvitse kärsiä yksin...sinäkin pääset heti hoitoon....SOITA 112!!
MISTÄ TIESIT, ETTÄ OLEN YKSIN? OLETKO URKKINUT MINUA? MINÄ TIESIN SEN! MINULLA ON KOKO AJAN OLLUT SELLAINEN PELKO, ETTÄ MINUT HALUTAAN MURHATA TAI, ETTÄ MINUN ASUNNOSSANI ON JOKU! SE OLET SIIS SINÄ!!!!!????? APUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
Niin saat hiukan recpectiä kyrviltä ja voisit sitten hengata kyrpien kanssa kun teet ilmoa.
Tässä olisi hyvä aloitus " minua harmittaa niin paljon todella rehtien ja reilujen poliisien mollaaminen etenkin jos kirjoitellaan näistä poliiseista jotka on raiskanneet alaikäisiä tai hakanneet asiakkaita ,ei tälläisistä pitäisi ääneen puhua vaan tälläiset pitäisi painella villasella. Kyllä poliisille pitää antaa hiukan vapautta hakata akkaansa ,ottaa vaikka löytötavaratoimiston kukkarosta hiukan rahaa tai vaikka purettaa poliisi koiralla asiakasta ,asiakas on tyhmä jos antaa purettaa .
Kyllä se niin on että jokunen poliisi saa ajella humalassa ,veljeillä rikostutkinnassa tai mokata vaikka kunnolla kuten esim Bodomin jutun kanssa ,ohan ne hiukan cia:n juttuja .
Laitetaan vaikka ne hiukan munattomat ja asennevammaiset sinne savoon muitten jatkoksi kun se on kuulemma paikka jonne ne muualla pärjäämättömät poliisit pakataan.
MINÄ OLEN KUULE SAVOSTA VITTU! SYNNYIN MUAILIMAN NAVALLA! ÄLÄ MOLLAA MINUN IHANAA PAIKKAANI!
Savosta ei puhuta paskaa selän takana!
...kyseessä ole vain yksi henkilö, jonka persoonallisuus on jakautunut siten, että hän joka toinen päivä inttää itseään vastaan? =)
Minullakin on jakautunut persoonallisuus, mutta en silti keskustele itseni kanssa netissä :) Puhun kyllä paljon omien persoonieni kanssa