Työskentelin ensimmäistä vuotta lastenvahtina eräässä hyvin toimeentulevassa perheessä. Eräänä iltana, juuri seitsemäntoista vuotta täyttäneenä nuoren naisena, sain kokea yllätyksen perheen äidin tullessa kotiin ennen aikojaan miehensä firman pikkujouluista.
Olin laittanut perheen lapset nukkumaan, ja katsoin nelosen yöchattiä. Yht'äkkiä ulko-ovi pamahti kiinni. Säpsähdin ja käännyin katsomaan eteiseen päin. Siellä seisoi perheen 38-vuotias äiti, Miia, pitkässä mustassa nahkatakissaan, mustat saappaat vesisateesta märkinä. Hänen kasvoillaan oli outo hymy ja näin hänen laittavan ulko-oven turvalukon ketjun paikoilleen. En ymmärtänyt mistä oli kysymys ennen kuin Miia käveli suoraan luokseni pudottaen takkinsa ja tarttui hiuksistani kiinni kerien ne poninhännälle. Olin juuri kysymäisilläni mitä hän aikoi, kun Miia painoi mustan ajohansikkaan peittämän kätensä suulleni ja sähähti, älä herätä lapsia.
En saanut mahdollisuutta sanoa mitään. Miia-rouva veti minut hiuksistani sohvalle selälleni ja istui hajareisin rintojeni päälle. Minuun iski paniikki, ja yritin huutaa apua, mutta perheen äiti painoi molemmat kätensä suuni päälle ja käski olemaan hiljaa. En aluksi uskonut häntä, ja tunsin heti läimäyksen poskellani. Ennen kuin toivuin järkytyksestäni, oli Miia painanut polvensa käsieni päälle ja istui nyt miltei kaulani päällä pitäen edelleen käsiään suuni päällä.
Toivuttuani ensi järkytyksestäni tajusin, että Miia-rouvalla oli punaisten rintaliiviensä ja nahkasaappaidensa lisäksi päällään vain minihame. Selälläni maatessani näin suoraan hänen kämmentensä yli pieneen karvakolmioon ja sen alla olevaan ajeltuun häpykumpuun. En ollut koskaan aiemmin ajatellut seksiä toisen tytön, saati sitten yli kaksikymmentävuotta vanhemman naisen kanssa, mutta tunsin yllättäen hieman rentoutuvani Miian alla. En ajattele olevani lesbo, mutta järkytyksestä toivuttuani minussa heräsi pieni uteliaisuus tulevaa kohtaan. Miia-rouva oli kaikessa hyökkäävyydessään melkoisen kiihottava.
Miia oli selvästikin nauttinut muutaman lasillisen hänen sähistessään valkoisten hampidensa välistä, että nyt pikkuhuora saa maistaa oikein emännän kädestä. En edelleenkään ymmärtänyt miksi rouva istui päälleni. Ehkä hän epäili miehellään olleen jotain suhteen tapaista kanssani. Jokatapauksessa ajatukseni katksei lyhyeen tuntiessani uuden läimäyksen poskellani.
Kääntäessäni päätäni sivuun välttääkseni uuden iskun tunsin kuinka hiuksiini taas tartuttiin ja kasvoni käännettiin ylöspäin. Pidin silmiäni kiinni uuden iskun pelossa. Kuulin kuitenkin vain sohvan natisevan hetkeä ennen kuin Miian istui kasvojeni päälle.
Vaistomaisesti yritin huutaa apua, mutta huutoni tukahtui Miian kuumankosteaan ja ajeltuun häpykolmioon. Käteni haparoivat hetken ilmassa, mutta Miia-rouva asetteli polvensa kämmenteni päälle olkavarsieni jäädessä hänen sääriensä alle. Suuni painui aluksi hänen klitoristaan vasten, mutta samassa tunsin hänen siirtyvän hieman eteenpäin.
Ennen kuin huomasinkaan Miia-rouva ratsasti kasvojeni päällä hieroen klitoristaan nenääni vasten. Hän vaati samalla nuolemaan pilluaan, ja näin yllätettynä tein työtä käskettyä.
Miia-rouva hieroi pimppaansa kasvojani vasten kunnes tunsin hänen tärisevän ja voihkivan niin, että aavistin jotain taphtuvan. Yht'äkkiä Miia tarttui niskastani ja veti kasvoni tiukasti kiinni pimppaansa. Luulin hetken hukkuvani ja tukehtuvani, mutta pian Miia päästi otteensa ja retkahdin kasvot märkänä selälleni sohvalle. Miia istui rintojeni päällä nojaten taaksepäin, ja näin miten hänen pimppinsä liikkui kiihkeän hengityksen tahdissa.
Yht'äkkiä kuin kaikki oli alkanut kaikki päättyi. Miia-rouva kohottautui istumaan vatsani päälle, antoi suukon suulleni ja sanoi, että saisin kyseiseltä illala kaksinkertaisen palkan, mikäli ymmärtäin olla hiljaa tapahtuneesta. Mikäli en, hän tulisi antamaan minulle sellaisen selkäsaunan etten ikinä unohtaisi. Päätin suostua vaitioloon, ja siihen, että silloin tällöin joudun nuolemaan emännälleni nautinnollisen orgasmin.
Lastenvahdin ylityö
Joop
2
13989
Vastaukset 2
- niini
HUONO!!!!!!
Joku taso lespoilussakin pitäis olla! - kkkk
hyvä tarina, nosti kankea
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 66754
- 113712
- 37686
- 127641
- 67579
En haluaisi sanoa tätä
Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari40579Vasemmiston aloite
Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja58483Onko suhtautuminen kaivattusi
Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin35458- 26455
Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?
Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu142449- 41422
Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu
Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i0395Näyttää siltä ettet edes sinä.
Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa28379Hei, alettaisko oleen yhdessä?
Miltä tuntuisi jos joku ihminen josta tykkäät sanoisi haluavansa yhteen asumaan? Ajattelisitko menettäväsi vapauden, pys64374- 29364
Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks57362- 32351
Jää tyhjää tila
Kun ärrä loppuu. Toivottavasti ei kyhätä siihenkin kirppari. Hävettää koko keskusta.24349- 23347
- 27346