320cdi elegance -04

Mitä minulta on jäänyt huomaamatta kun Suomessa ko. auto maksaa 200-250tkm ajettuna 25te! Itse hain auton Ruotsista ja hinnaksi tuli 16 014e, ilman matkan kuluja. Tosin autolla ajettu vain 107tkm ja ostettu ihan merkkiliikkeestä sekä on alkuperäinen "Ruotsiauto".
1277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nykyinen C tekisi niiiiin mieli vaihtaa tuollaiseen E 320CDI:hin . Tänään viimeksi juuri katsellut noita hintoja. Ihan järkyttävää kiskontaa!!! Pitäsköhän hakee Saksasta? , tai kerro miten Ruotsista haku meni, kiitos :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9+9 kirjoitti:

Mitä minulta on jäänyt huomaamatta kun Suomessa ko. auto maksaa 200-250tkm ajettuna 25te! Itse hain auton Ruotsista ja hinnaksi tuli 16 014e, ilman matkan kuluja. Tosin autolla ajettu vain 107tkm ja ostettu ihan merkkiliikkeestä sekä on alkuperäinen "Ruotsiauto".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu