Hei olen ollut jo 3 vuotta tietokone alalla ja olen nyt avannu oman blogini johon voi laittaa kommenttia ja ehdotuksia missä tahansa voin vain auttaa=) please menkää lukemaa nja kommentoimaan ja laittamaan kehittävää kommenttia mitä blogeja voisin kirjoittaa että voisin auttaa ihmisiä tietokone vioissa=)
Yt:teamsnows atkneuvot.blogspot.com =) toivottavasti luette [email protected] saa laittaa myös blogi neuvoja =) mitä tulisi kirjoittaa:P
Yt:teamsnows atkneuvot.blogspot.com =) toivottavasti luette [email protected] saa laittaa myös blogi neuvoja =) mitä tulisi kirjoittaa:P
Vastaukset 2
Vanhimmat
Miten voin tehdä uuden www-sivun, ilmaiseksi ? pliis, auta !
Minulla on W7 käyttöjärjeselmä 64-bittisenä. Erikoista on, ettei lukuohjelma asennu oikein, vaan tulee ilmoitus, että on epätavallinen polku. Toimii kyllä, jos viitsii sen pari kertaa käynnistää. Muut ohjelmat kuten Sumatra toimii oikein hyvin. Ihmettelen kauhiasti sitä, ettei ohjelman asennusohjelma osaa laittaa tuotettaan toimivasti. Ohjeman poistaminen ja uudelleen asentaminen, jota suositellaan, ei ole korjannut puutteita. Adoben olisi viimein atehtävä jotain, ettei tarttis turvautua foxitiin jatkossa.