Onko kenelläkään kokemuksia kyseisestö kurssista? Viimeinen hakupäviä ois huomenna tälle vuodelle mutten tiedä uskallanko hakea, koska en ole keltään ikinä mitään kuullut ko. kurssista ja haluaisin tietää enemmän. Sivuilal olen vieraillut ja kaikki opiskelijoiden kertomukset läpi käynyt, mutta ne nyt ovat aina positiivisia, joten haluaisin jotai syväluotaavampaakin näkökantaa.
Huittinen kuulostaa niin karulta ja kurjalta paikalta, että kurssin olisi parempi olla todellakin hyvä. Aikomuksenani olisi pyrkiä opiskelemaan draamaa englanninkieliseen maahan, joten kuulisin tosiaan kokemuksia mielelläni ja pikaisesti, kun näni myöhässä liikkeellä olen. Kiitos!
English Drama Länsi-Suomen kansanopistossa?
maijjjja123445
0
388
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614258KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1272904Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452302Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?372104- 241863
- 901663
- 281576
- 211495
- 1471357
- 311188