(K) jos

myöntäisit ja pyytäisit anteeksi, voisin antaakin.
5358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vilpittömästi.

Äänestä
  • Ei kannata pyytää anteeksi, kun ei tiedä kuka esittää sen pyynnön..Anonyymit saa rauhassa pyytää niitä ei pidä edes huomioida..;). Livessä sitä esitetään tuollaiset toiveet.

    Äänestä

Haluaisin tehdä sen kasvotusten.

Äänestä
  • mut minä voisin pyytää anteeksi kunhan tiedän mistä ja toiselta en edes pyydä anteeksiantoa (ymmärtäisin kyllä reaktiot) vaan sitä, että alottaisi puhtaalta pöydältä jos suinkin pystyy sit kun olisi valmis.

    Äänestä

  • mulle kirjoitti:

    mut minä voisin pyytää anteeksi kunhan tiedän mistä ja toiselta en edes pyydä anteeksiantoa (ymmärtäisin kyllä reaktiot) vaan sitä, että alottaisi puhtaalta pöydältä jos suinkin pystyy sit kun olisi valmis.

    anteeksipyyntöä, lol...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilpittömästi kirjoitti:

myöntäisit ja pyytäisit anteeksi, voisin antaakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu