Ovatko miehet tyhmiä

Minun poikakaveri narahti venäläiseen naiseen.
Laitoin sen heti ulos kämpästäni.
Ovatko miehet niin tyhmiä, että pitää sotkea asiat, jotka on hyvällä tolalla.
1323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onko sillää nyt niin väliä, onko nainen venäläinen, suomalainen vai vaikka afrikkalainen? Joskus tahtoo irtautua arjesta, ei siin ole mitään pahaa. Ja venäläiset naisethan ovat tunnetusti maailman mittakaavassa sieltä kauneimmasta päästä, vaikea olla ihastumatta ;)
Sehän on vain seksiä, ja useimmat ihmiset käyvät jossain vaiheessa suhdetta vieraissa. Tyhmimmät vain jäävät kiinni. :D
Mutta onnea sulle satuprinssin metsästykseen! Tosin tältä planeetalta sitää on melko mahdoton löytää :P
T. Varattu venäläinen nainen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liisaaaaahhhhh kirjoitti:

Minun poikakaveri narahti venäläiseen naiseen.
Laitoin sen heti ulos kämpästäni.
Ovatko miehet niin tyhmiä, että pitää sotkea asiat, jotka on hyvällä tolalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu