Kauppakatu 12 ja harmaan auton kuljettaja.
Vaihda ihmeessä autoosi pakoputki tai äänenvaimennin niin et herätä koko seutukuntaa sillä kaamealla räminällä kun kaasuttelet parkkipaikalla.
Vaihda ihmeessä autoosi pakoputki tai äänenvaimennin niin et herätä koko seutukuntaa sillä kaamealla räminällä kun kaasuttelet parkkipaikalla.
Vastaukset 10
Vanhimmat
SAMAISEN TALON EKAN KERROKSEN JUOPOT SAIS PAINUU HITTOON. VITUTTAA TULLA KOTIIN KUN YHET APINOI JA MEKASTAA AINA KÄNNISSÄ. TULLU AIKA REILUSTI VISSII VALITUKSIA..
,,,,,,,,,autasko asiaa jos siirtäst ne kauppakatu 10 antakaa ehdotuksia .
rastaankatu 3 onko moisests talosta tehty pikkupoikie öyn leikkikota ,herää kysymys kuka noittenkin jären juoksun maksaa ,osa olevat ostivat osskkeen . toli oon nurettava sijots..................
--sielähän on pari kämpää myymättä eikö hintaa alas .talo toinen pää vuokrataan ,meikän iskän ja äiskän uusavottomile ,eikö siinä torpass todellakaa oo kelää sanan valtaa,jos annatte ton jatkuu ,eipä neliöhinta oo kovinkaa iso,ei etes sijotusena,(opskelijat osas viellä juhlia) mut mitäs joku viisas on jättäny rakkaamaisensa ulkoruokintaa
omakotitalot, Niin loppuu ainainen valitus...
ISÄNNÖITSIJÖILLE JA VASTAAVIIN PORTAISIIN !
Se joka ei suostu noudattamaan yhteisiä pelisääntöjä joutaa suljetuksi yhteisön ulkopuolelle ilman minkään laisia oikeuksia !
Juopoille ei saa antaa häiriköimis-oikeuksia missään muodossa eikä millään alueella !
Hö..Putkethan on jo vaihdettu.... isommaks nääs :DDD ...Eikä siitä mitään räminää lähe....vaan PÖRINÄÄ ...HAHAHAH :DDDDDDD
Et... pöristää jatkossakin...ja HYMYILLÄÄN :DDDDDDD
Kyllä sinne saadaan lisääkin räminää ja jumputusta jos oikein halutaan :) tv. onnellinen "Rokkimazdan" omistaja ;) ps. ÄÄNI ON VOIMAA!
Loud pipes save lives...
Osta hyvä ihminen korvatulpat ettei PÖRINÄ häiritse. Autohan mennyt katsastuksesta läpi tuollaisena eli turpa kii ja hyvää yötä :)