Nainen pyllisteli Orimattilassa..

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010081212180730_uu.shtml

Mistä näitä hihhuleita putkahtelee. Hienoa julkisuutta taas koko kylälle.
Eniten ihmetyttää miten noin kauan naikkonen on kerenny häiriköidä..
10901
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Uutisessa mainitaan jotta neljä aikuista ja seitsemän lasta - joutuivat olemaan naisen vainon kohteina yli puolitoista vuotta.Ilmeisesti häiriköllä jäänyt lääkkeet ottamatta/otettu vääriä lääkkeitä

Äänestä

Eihän tuolla tarvii ku keskustaan mennä katsomaan, että minkälaista väkeä siellä hiihtää... Kannattaa mennä vaikka S-marketin aulaan seuraamaan tai kiertämään kaikki kylän kahvilat niin ei tarvitse yhtään ihmetellä mistä noita sikiää...

Äänestä
  • Tässä kylässähän on lähes kaikki serkkuja keskenään,joten tässä tuloksia moisesta!!!

    Äänestä

  • ei serkkuja tg! kirjoitti:

    Tässä kylässähän on lähes kaikki serkkuja keskenään,joten tässä tuloksia moisesta!!!

    tuntuu joka toisessa olevan idiootteja aikamiespoikia ja -tyttöjä. Taitaa monessa tapauksessa lasten vanhemmat olla läheisempääkin sukua kuin serkkuja keskenään.

    Äänestä

antakaa ihmisen toteuttaa itseään. Mikä tossa nyt on jos joku pyllistää?

Äänestä
  • Mukavia naisia teillä siellä Pennalassa,kun Takapuolta esitellään noinkin julkisesti........BIG LOL!!

    Äänestä

  • ou9ougrd kirjoitti:

    Mukavia naisia teillä siellä Pennalassa,kun Takapuolta esitellään noinkin julkisesti........BIG LOL!!

    Pennala rules!

    Äänestä

  • mdjdiuvy kirjoitti:

    Pennala rules!

    Ettei vaan ollut se pyllistelijä Tilitoimiston Täti..

    Äänestä

  • ou9ougrd kirjoitti:

    Mukavia naisia teillä siellä Pennalassa,kun Takapuolta esitellään noinkin julkisesti........BIG LOL!!

    viljamaalla olen itse nähnyt

    Äänestä

  • tiennyt kirjoitti:

    viljamaalla olen itse nähnyt

    Juu, tapahtumapaikka on aika lähellä keskusta-aluetta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaviss kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010081212180730_uu.shtml

Mistä näitä hihhuleita putkahtelee. Hienoa julkisuutta taas koko kylälle.
Eniten ihmetyttää miten noin kauan naikkonen on kerenny häiriköidä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu