Back2life

Onko kellään kokemusta tv-shopin "Back2life" selän kuntoutus laitteesta?
Siis se vempele, jossa maataan selällään, jalat 90 asteen kulmassa kyseisen laitteen päällä ja laite suorittaa liikkeen. Teoriassa pitäisi toimia, mutta haluaisinkin tietää toimiiko käytännössä.
1493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mene lattialle, nosta jalat sängyn/tuolin/jumppapallon/jne. päälle ja tee vaikka sama liike. Rahat voit lähettää minulle :-) (en ole kokeillut laitetta mutta olen tehnyt samantapaista liikettä itse, se on lähinnä se asento joka auttaa koska kuormitus alaselästä poistuu).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


padampadam kirjoitti:

Onko kellään kokemusta tv-shopin "Back2life" selän kuntoutus laitteesta?
Siis se vempele, jossa maataan selällään, jalat 90 asteen kulmassa kyseisen laitteen päällä ja laite suorittaa liikkeen. Teoriassa pitäisi toimia, mutta haluaisinkin tietää toimiiko käytännössä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu