Ostin vuosi sitten Kymco Agility City 50 -skootterin, jota en enää tarvitse. Nyt ois sitte tarkotuksena myydä se. Skootteri on hyväkuntoinen, vuoden 2008 mallia ja kilometrejä on taulussa n. 1900. Mikä voisi olla sopiva hintapyyntö? Ostin itse sen 1000 eurolla silloin vuosi sitten. Skootteria ei ole nyt vähään aikaan huollettu, joten kannattaisiko se viedä huoltoon ennen myyntiin laittoa? Ja vielä tähän loppuun kysyn, että käykö skootterit ylipäätään hyvin kaupaksi täällä Uusimaalla?
Skootterin myynti
hevosellapääsee?
5406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
miten sytystulppa irroitetaan siinä skootterissa. Onko se niin, että takalokasuojassa olevan aukon kautta pääsee siihen käsiksi?
Oletko tosiaan myymässä vai huviksesiko kirjoittelet. Missä sitä nähdä saisi?
ei mitään hajua????
siis leikilläni olen myymässä??? ei vaan ihan tosissaan. kuvaa ei nyt vielä ole missäään kun en oo saanu aikaseks. eikä kukaa nyt vastannu mun kysymyksii!
varsinaiset myynti ilmoitukset poistetaan... mutta mutta...
jos laitteesi on kunnossa ei esim kaaduttu tms niin siit' saa ehkä 550€...
kaupaksi menee parhaiten nettimoto.com sivustolla