mokkula

jotkut täällä itkee että mokkula ei toimi. miksette ensiksi kokeilleet 14 päivää ja palauttaneet takas jos ei toiminu.

http://www.dna.fi/Yksityisille/Laajakaista/dnaMokkulatuotetuki/Sivut/kokeilednamokkulaa.aspx
3413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pulju tosi syvältä. Ansoja tiellä ja pientareilla!

Äänestä

sähköpostitilausvahvistuksessa luki, että paketin voi palauttaa, mutta joutuu kuitenki maksamaan 24 kk:n maksut. Käsittämätöntä pelleilyä. Nettiyhteyden ja mokkulan olis parempi toimia, kun tällä viikolla tulee postista.

Äänestä

hyvään neuvoon jatkoksi muistutus, että vaikka kokeiluvikkoina toimii hyvin, saattaa myöhemmin reistailla. Käyttäjämäärien kasvaessa toiminta voi heiketä vähitellen tai (kuten minulla) mennä kerrasta poikki. Minulla onneksi 3...4 kuukauden tauon jälkeen alkoi taas toimia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


titu : kirjoitti:

jotkut täällä itkee että mokkula ei toimi. miksette ensiksi kokeilleet 14 päivää ja palauttaneet takas jos ei toiminu.

http://www.dna.fi/Yksityisille/Laajakaista/dnaMokkulatuotetuki/Sivut/kokeilednamokkulaa.aspx

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu