Mietelause.....

Citikka, tuo automerkkien mustalammas.
9244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kateellisia Citröen omistajille kun saamme jatkuvasti kuulla pilkaa ja vähättelyä

Äänestä

kaikkien hajatelmien jalokiven ilmeisesti vessan pytyllä. Ähellyksen on täytynyt saada korvien välissä vellovan massan vaihtamaan paikkaa peräsuolen sisällön kanssa.
Muu ei selitä tuota neronleimauksen takana olevan älykkyysosamäärän pienuutta.

Äänestä

viestiä etteikö siihen mahdu yhdyssanavirhe. Asiavirheen lisäksi, luonnollisesti. Kirjoittajan pakkomielteeseen auttanee joko massiivinen lääkitys tai ns. savolainen patentti "vedä alahuuli pään yli ja nielaise".

Äänestä
  • riemu maisteri vetäistä herneen nenäänsä ja syvälle. Tarkoitus saavutettu. heh heeeee

    Äänestä

  • C5=n0lla kirjoitti:

    riemu maisteri vetäistä herneen nenäänsä ja syvälle. Tarkoitus saavutettu. heh heeeee

    Meidän pilkaaminen aja ylpeänä Citröen merkisellä premiun autolla

    Äänestä

  • C5=n0lla kirjoitti:

    riemu maisteri vetäistä herneen nenäänsä ja syvälle. Tarkoitus saavutettu. heh heeeee

    Olen tottunut laukomaan arvioni aivan kylmästi, palstapölvästien takia ei kannata hermostua. Säälin tunnetta käy joskus mielessä.

    Äänestä

kun nenä päähän. Mitä yhteistä sinulla ja puupäällä? Se on periytyvää sorttia, mitä puujalka taasen ei ole.

Äänestä
  • Kateellisten juttuja... Citikkahan on rallikisoissakin kärkimerkkejä! Lisäksi Citikassa on monia uusia innovaatioita, mitkä tulevat tavallisiin autoihin vasta vuosien päästä. Tässä kerran kysyin yhdeltä C5:n omistajalta: " Onko se hyvä auto?" Omistaja vastasi: "On se ainakin niin pirun mukava ja selkävaivaisena ei rautajousisella voisi ajaakkaan".

    Äänestä

  • mattot kirjoitti:

    Kateellisten juttuja... Citikkahan on rallikisoissakin kärkimerkkejä! Lisäksi Citikassa on monia uusia innovaatioita, mitkä tulevat tavallisiin autoihin vasta vuosien päästä. Tässä kerran kysyin yhdeltä C5:n omistajalta: " Onko se hyvä auto?" Omistaja vastasi: "On se ainakin niin pirun mukava ja selkävaivaisena ei rautajousisella voisi ajaakkaan".

    Juu, noita innovaatioitahan on kiva keksiä. Niitä vaan ei testata tarpeeksi hyvin; kuluttaja toimii testaajana ja tappelee näiden innovaatioiden kanssa, joita sitten sanotaan tyyppivioiksi ja jotka ovat sitten kalliita korjata. Sen vuoksihan ranskalaiset ovatkin aina olleet niin innovatiivisen epäluotettavia ja innovatiivisen kalliita korjata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


C5=nolla kirjoitti:

Citikka, tuo automerkkien mustalammas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu