Kyproksen Matkaopas ilmaiseksi verkossa

GB matkaoppaat

Kyproksesta on ilmestynyt nyt uusi matkaopas nimeltään Guest Book Cyprus 2010/11. Koko kirja on ilmaiseksi luettavissa verkossa osoitteessa www.cyprusguestbook.com. Kannattaa lukea jos olet suunnittelemassa Välimeren lomaa turvallisessa ja siistässä ympäristössä nauttien Kyproksen aina paistavasta aurongosta ja Afrikasta puhaltavista lämpimistä tuulista.

Vastatkaa ihmeessä jos teillä on kysyttävää kyproksesta. Guest Book on pääosin Kyproksella asuvien suomalaisten kehittämä konsepti ja matkaopas ja osaamme varmasti antaa ajankohtaista tietoa tämän maan palveluista, hintatasosta, majoitusvinkkejä etc... Helpoiten saat vastauksen facebookin kautta jossa toimittajat vastaavat kysymyksiisi. Jos kirjoitat suomeksi saat vastauksen myös suomeksi. (Facebook: HAE Cyprus Guest Book 2010/11)

Kyproksella lomailu on nyt myös huomattavasti halvempaa kuin ennen! Kiitos meidän suomalaisten Kyprokselle on juuri lanseerattu ensimmäin turistikortti nimeltään Guest Card jolla saa huomattavia alennuksia kaikista turistipalveluista. Kortti maksaa vain vitosen ja sen voi hankkia lähestulkoon kaikista hotelleista KYproksella. Guest Card on voimassa 14 päivää ja yksi kortti kattaa koko perheen.

TERVETULOA KYPROKSELLE!!! VÄLIMEREN TURVALLISIN JA MODERNEIN LOMAKOHDE!

P.S verkkosivu www.cyprusguestbook.com on vielä rakennuksen alla mutta valmistuu kokonaisuudessaan elokuun 2010 loppuun mennessä

1

1668

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Loutsiana

      Onko korttia vuodelle 2013?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      66
      3372
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3167
    3. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      2668
    4. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      43
      2538
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1953
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1850
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1636
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      86
      1477
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1320
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      82
      1189
    Aihe