sponssi ja tunkki

Sattui löytymään kuvamateriaalia, kun sponssi ja Vesku tunkki ovat syömässä. Tällä kertaa tunkkia koijataan ihan muuten vaan, mutta ei wincapitalla.
On nuo tunkit jotenkin sympaattisen reppanoita. Vuodesta toiseen antavat vedättää.

http://www.youtube.com/watch?v=sFYIfta9OQc&feature=related
1190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niilähän kasvaa raha kuule aivan kukkaruukussa, mihinkäs ne sitää muuhun työntäisivät, kuin selviin peleihin, taskuihin ei raha kumminkaan sovii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miljuunat tiskiin kirjoitti:

Sattui löytymään kuvamateriaalia, kun sponssi ja Vesku tunkki ovat syömässä. Tällä kertaa tunkkia koijataan ihan muuten vaan, mutta ei wincapitalla.
On nuo tunkit jotenkin sympaattisen reppanoita. Vuodesta toiseen antavat vedättää.

http://www.youtube.com/watch?v=sFYIfta9OQc&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu