Metropolia syksyn haku

Mikä on pisteraja valintakokeeseen Metropolian syksyn haussa?
Keväällä se oli 20. Onko sama myös nyt? Keväällä ei riittänyt pisteet edes valintakokeeseen.. Josko nyt pääsis sitten??
3325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no ei kai sitä nyt voi tietää!! :P

Äänestä

Mistä tiedät kevään alimmat pisterjat?? Kiitos jos viitsit vastata =)

Äänestä
  • ei hammastekniikka ees oo syksyn haussa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hammastekniikka kirjoitti:

Mikä on pisteraja valintakokeeseen Metropolian syksyn haussa?
Keväällä se oli 20. Onko sama myös nyt? Keväällä ei riittänyt pisteet edes valintakokeeseen.. Josko nyt pääsis sitten??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu