Nyt pitäisi oikeasti löytyä jostakin uusi Hannu Karpo tutkimaan ja tiedottamaan faktoista sikainfluenssarokotusten haittavaikutuksiin liittyen. "Salkkarit" voisi näin saada vastapainoa elämän karuudesta ja ehkä kilpailijankin dokumenttisarjasta, jonka nimi voisi kuvaavasti olla "salatut kuolemat". ... Ainakin tiedot lääkäreiden salailuista liittyen rokotteen haittavaikutuksiin, sekä narkolepsiauutisetkin viittaavat siihen, että sikainfluenssa-pandemiassa on mätää paljon enemmän kuin mitä mediassa on tähän asti kerrottu.
Salatut kuolemat
Totuutta etsivä
3186
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä sen tarkkaavaisemmat lukijat ja katselijat huomasivat jo syksyn ja talven aikana. Oli helppoa tehdä johtopäätöksiä esim. Terhin pälyilevästä katseesta, teennäisestä hymystä ym. Kyllä ruumiinkieli kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.
on se kun Tepa saattaa vaikka hätäisesti vilkaista muutaman mikrosekunnin ajan ylöspäin, esim. yks ilta teeveessä näin, siinä vaiheessa kun haastattelija vielä esitti kysymystään. Sitten sillä välillä puhe töksähtää aivan kuin potkuri jolla luihutellaan kolmeakymppiä kaljamaisella tiellä ja sitten tuleekin yhtäkkiä kuiva sepelikko eteen
vaikka se olisi itse hakenut piikin, kun on noin pahat oireet.