Eli mistä saisi polttopuuta vähän halvemmalla etelä-karjalan alueella? Asun Lappeenrannassa, etten ihan hirveän kauas lähde hakemaan "muutaman euron" takia. Kaikki vinkit ovat tervetulleita! Kiitos!
Polttopuuta hakusessa
okt-nainen
3
613
Vastaukset
- Myrskytoimii
Simpeleellä kuulemma on harvennettu vähän mettää ja tollasta hyvää kalikkoa ja risua löytyy varmasti! Ajomatkan arvoinen
- okt-nainen
olikohan jollain ihan oikeaa tietoa asiasta...??? alkaa olla kiire.
- L.Emi
okt-nainen kirjoitti:
olikohan jollain ihan oikeaa tietoa asiasta...??? alkaa olla kiire.
Jos keräät pois. Löytyy viimevuotista hakkuutähdettä, uutta puuta kaatuu maahan harva se päivä. Puu ei maksa mitään, mutta en lupaa niitä kerätäkään valmiiksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774652- 1801957
- 1241630
- 1341202
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161121- 351056
- 78953
- 52926
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848