Bill Gates

Bill Gates on saatana koska keksi internet mutta internet ei ole hänen keksimä, kuuluu koko maailmalle ja teknologian kehitys pakotti siihen. Internetin keskintö tuhoo maapallo ja ihmiskuntaa pian. Usa ei koskaan keskinyt mitään hyvää ihmiskuntaa varten paitsi aseet ja pommit!
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mutta sen antaminen muslimeille pilaa kaiken. Muslimit kayttaa enemman nettia kuin muut.
Ja suomi kouluttaa muslimeista tietokoneexpertteja.
Samoin nettivakoilu ja huijaus on muslimien kasissa.


Tammi tietaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fundamentalistit kirjoitti:

Bill Gates on saatana koska keksi internet mutta internet ei ole hänen keksimä, kuuluu koko maailmalle ja teknologian kehitys pakotti siihen. Internetin keskintö tuhoo maapallo ja ihmiskuntaa pian. Usa ei koskaan keskinyt mitään hyvää ihmiskuntaa varten paitsi aseet ja pommit!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu