Commander

Onko kokemusta Komentajasta? Mielestäni hemmetin makee auto, kävin ajamassakin 3 litraista dieseliä ja hienosti kulki motarillakin, maastosta puhumattakaan.

Onko tästä autosta negatiivista sanottavaa? Tai positiivista?
1599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tossa pihallahan sellainen seisoo. Hyvä peli, pohjimmiltaan GC mutta paljon tilavampi, suorastaan suuri sisältä. Osta pois jos kiinnostaa, tosin ei niitä paljoa myynnissä ole ja jenkit lopettivat juuri niiden valmistamisen, joten ei niitä lisääkään tule.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kometajako kirjoitti:

Onko kokemusta Komentajasta? Mielestäni hemmetin makee auto, kävin ajamassakin 3 litraista dieseliä ja hienosti kulki motarillakin, maastosta puhumattakaan.

Onko tästä autosta negatiivista sanottavaa? Tai positiivista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu