Hei!!
Olen menossa ensi kesällä Mikkelissä naimisiin ja nyt tarvitsisin hyviä neuvoja/kokemuksia mikkeliläisistä kampaamoista tuon hääkampauksen suhteen ( ja meikin)
Hintatasoa,varausta jne.... kiitos!! :)
Kampaaja Mikkelistä??
2
881
Vastaukset
- Pöhlö
Suosittelen Rileytä, itse olen käynyt kaikki juhlakampaukset ottamassa siellä ja olen aina ollut tyytyväinen. Minna on oma vakiokampaajani, mutta muutkin ovat oikein päteviä :)
- -Maskeeraaja-
Kerta nyt tänne palstalle eksyin niin laitanpa linkin sulle omille sivuilleni. Sivut ovat päivittämättä, asun nykyään Mikkelissä. Samoin aika heikosti tuolla nyt on kuvia tekemistäni kampauksista, mutta voin laittaa niitä vaikka sulle sähköpostina jos tahdot. Kampaajan koulutusta mulla ei ole, joten värjäykset&leikkaukset eivät onnistu, mutta kampaukset kylläkin ;) Ota yhteyttä jos kiinnostuit. Ja vinkkinä vaikket nyt muhun ottaisikaan yhteyttä: häät on tärkeä juttu ja kuvat jää muistoksi, kannattaa aina ottaa koemeikki & -kampaus.
http://www.make-up-elisa.com/index.php?etusivu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611149- 42881
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että322644- 51641
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän114614- 51608
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38595- 93590
- 75556
- 56554