...joka päivä jossain haastattelussa aukoo turpaansa, miten hän on onnellinen kun jätti Viivin jne... Jos noin kova tarve todistella, se kertoo omasta epävarmuudesta ja siitä, että ikävöi Viiviä ja Viivi takuulla jätti hänet. Onneksi Viivi, vaikka nyt ei mikään maailman upein olekaan, jätti tuon kammottavan näköisen hirviön.
Miksi Petsku...
dfdfsas
10494
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tämä on se vanha tuttu "happamia sanoi kettu pihlajanmarjoista -ilmiö. Jos en ollut kyllin hyvä Viiville, haukunpa ja vähättelenpä häntä sitten joka välissä.
Ehkä siellä kotona itäisillä mailla on tapana kohdella naisia näin.
Pesula tekee tappioo, mut haastattelusta jaa RAHAA! Jotenkin urpo tuokin tumma liha on, joten vois pakata matkalaukun ja lentää pois maasta omaan paratiisiinsa. Pizzalla rikastuu ja on varaa ostaa ilman velkaa kalliita autoja. Viivi sitä ja tätä, tämä tapas on täys nolla ja sais tulla missi kisois vikaksi ja tajuta, että elämä ei ole niin ihkuu, kun luuli. Se mitä V näki tässä huijarissa on edelleen hieman auki, mut moní suomi tyttö tekee näiden hamppareiden kanssa lapsia, kun suomi mies ei taida suostua siihen lapsen siittoon.
Petsku, Tuksu ja moni muu tyrhis pitäs poistaa kokonaan kaikista skeida lehdistä. Oikeita juttuja olis vaikka kuin, mut samat juntit aina 7, iltis ja vastaavat vessapaperi julkasut. Menee luonto ihan hukkaan, mut VIHREET ei tee taaskaan mitään.
haluaa julkisuuteen. Ainoa keino siihen on vatkata tätä päättynyttä lorua päivästä toiseen. Tämä herra on kyllä ensimmäinen kenet tiedän, joka hakkaa muijan nimen käsivarteen ja toitottaa sen jälkeen, ettei ko henkilö merkinnyt hänelle mitään.
Joka aamu kun lööpit aukaisee, tulee ensimmäiseksi silmille autopesu-Ahmedin lausuntoja siitä, kuinka helkutin helppo tämä ero on ollut, helpoin kaikista ja virhe koko suhde. Viivi käyttäytyi huonosti, Viivi varasti vessapaperit, Viivi ei kiinnosta, Viivi ei pärjää missään. Joka lausunnossa jätkä mollaa toista niin, että on jo kaikille selvää, miksi tuollaisen ihmisen kanssa oleminen on virhe. Viivi teki fikusti, kun on jättänyt kommentit vähemmälle ja antanut tämän autosiivoojan oman käytöksen puhua omaa kieltään. Asia on tullut jo selväksi.
Harvinaisen lapsellinen ja tyhmä jätkä. Eikä tuo naamalle jämähtänyt übervalkaistu tekari-irvistys tukiaisruskistetulla naamalla paranna yhtään julkisuuskuvaa.
Miten muka joku muskelifoorumi liittyy julkkiksiin? Ja miksi tyrkytät tätä jokaiseen ketjuun? Yritätkö tartuttaa jotain haittaohjelmia?
Onneksi likka jätti sen kamaluuden. Jo alunperin kun näin heidän yhteiskuvansa, en voinut ymmärtää, miten nätti nuori likka tollasen kamalan näköisen ukon ikinä otti. siinä oli kaunotar ja hirviö, Viivi sata kertaa liian hyvännäköinen sille äijälle.
Ei vaihtanut Viivi hassumpaan...Ilari on varmasti yksi suomen rikkaimmista alle kolmekymppisistä...
http://www.pelicanbaypokerclub.com/news/2010-08-26/ilari-ziigmund-sahamies-dating-miss-finland.html
Nii raha kun kuitenkin on se tärkein asia elämässä.. Ei hassumpi valinta Viiviltä. Kyllä, olin sarkastinen sinua kumppari kohtaan
Olen samaa mieltä, raha ei raktaise kaikkea mutta hyvin paljon ongelmista kuitenkin...ja Viivi varmaankin on vain laukkujen ja autojen perään juuri tämänhetkisessä elämän tilanteessaan...
autoja pesee... se pensseli setä... porsche haalarit päällä