Tutkimusmatkailija lähti teltastaan tasan kello 13. Hän kulki kymmenen kilometriä etelään, sitten kymmenen kilometriä itään ja sen jälkeen 9 kilometriä 999 metriä pohjoiseen ja totesi päätyneensä metrin päähän teltastaan. Kaksi sekuntia myöhemmin hän näki karhun. Kameran etäisyysmittari osoitti että karhu oli kymmenen metrin päässä.
Minkä värinen tämä karhu oli?
Tutkimusmatkailija ja karhu
0308671052
1
760
Vastaukset 1
- 0308671052
Sorry, tämä näkyy olevan tuolla toisaalla ennestäänkin, jos kohta pöllöpöllön versiosta puuttuu olennaisia yksityiskohtia eikä siihen silloin ole yhtä ja ainoaa oikeaa vastausta. Vanha juttuhan tämä kieltämättä onkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 39665
- 86638
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s31580Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38537Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 34502
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?62495- 63491
- 68479