Ketkä ei kuulu porukkaan?

Näin ensi fiiliksillä Glam-Maria ja Petri Petteri näyttävät olevan väärässä paikassa, ilmeet kertovat.
4287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sunnuntaina lähtee 2 tyyppiä lopullisesti talosta,petri ja paul sais lähtee

Äänestä
  • glämmä-ämmä kotia

    Äänestä

  • toi satu taittaa olla täy feikki koko muija

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MCat kirjoitti:

Näin ensi fiiliksillä Glam-Maria ja Petri Petteri näyttävät olevan väärässä paikassa, ilmeet kertovat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu