mulla on b kupin rinnat, mielestäni ne eivät ole mitenkään isot , ainoastaan kiinteät ja pyöreät, ei ole koskaan roikkuneet ja olen ollut erittäin tyytyväinen rintoihini aina ja entisissä suhteissa miehet ovat kehuneet niitä! ongelmani on tässä nykyisessä suhteessa kun mies haluaisi minun olevan pienenmpirintainen, aina ilkeästi huomauttelee "nuo muuten näyttävät aika isoilta" ja muistaa kertoa että pienemmät rinnat ovat paremmat.. ollaan oltu yhdessä jo 2 vuotta ja ennen aikaisemmissa suhteissani nautin kovasti seksistä ja rintojen koskettelusta ja kiihotuin niistä valtavasti nykyään haluan vetää peiton niiden päälle seksin aikana enkä edes kiihotu ollenkaa kun pelkään että ne näyttää miehen mielestä liian isoilta, en saa orgasmiakaan kun en kiihotu :/ onko ne b kupin rinnat yleisesti ottaen nyt niin isot että pitäis piilotella? mies on sanonut myös ettei tykkää mistään lautarinnoistakaan että mites tää homma nyt oikein pitäis ymmärtää?? help please
rinnoista
hennnna87
9921
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sais olla tyytyväinen!!!!!!
ei varmasti sinun rinnoissa ole mitään vikaa, vika on kyllä miehessä, sanon minä miehenä.
laita ukko ulkoruokintaan muutamaksikuukaudeksi
sairas ukkos
täytyy heti kommentoida tällaista. Rintasi ovat varmasti mitä parhaimmat. Miehelläsi on tässä kohtaa jokin pielessä. b-koko on ihan normaali ja jos ei saa olla täysin rinnatonkaan. Näytä miehellesi A tai AA koon rintaliivejä ja kysy tällaisteko sitten pitäisi olla. niin voi hieman valottua asia hänellekin. Ole ylpeä rinnoistasi.
sulla on tosi pienet tisut, voi sua raukkaa
Eikö se muka voi olla mahdollista, että mies oikeasti pitäisi nimenomaan niistä pienemistä rinnoista, esim aa-kupeista? Sellaisiakin miehiä nimittäin on,
Aivan toinen asia onkin se, tarvitseeko kumppanin kropasta puhua rumasti.
siiskun mieheni ei nimenomaan pidä olemattomista tisseista eikä myöskään isoista niin minun mielestä c kupit alkaa olemaan jo näyttävät mutta b on keskitasoa ja a on oikeasti pieni niin se hämmästyttää kun sijoitun välimaastoon selvästi :) ja tiedoksi sille kuka sanoi " voi sua raukkaa" olen edelleen tyytyväinen varustukseeni ;)
Jos se tarkoittaa olemattomilla todella olemattomia eli sitä, ettei tissejä ole yhtään. Aa- ja a-kuppi on jo tissit.