Onko toi Jani ihan normaali??? Siis normaaliälyinen? Tyypin haastatteluja ja videoita katseltuani käy mielessä, että taitaa olla vähän hidasälyinen vai miten sen nyt nätisti sanois: vajakki!
Siis ihan oikeesti
ei kestä kattoa
5156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei sillä kaikki ole kotona.
Helvetti että voi olla ärsyttävä idiootti. 247:ssa äijä on koko ajan änkeämässä muiden sekaan, ja kun hän kuulee jonkun sanovan jotakin, hän TOISTAA sen heti, kuvitellen ilmeisesti että kun hän toistaa sen mitä on jo sanottu, hän on muka itse keksinyt sen vitsin.
Koko äijä ei ole kuin muiden perässä kulkeva lammas ja papukaija. Äijällä ei ole mitään omaa. R-vika ja ääni ei haittaisi, mutta hänessä ei ole mitään omaperäistä ollut koskaan. Hän on vielä niin saatanan tyhmä ettei käsitä että Mariaa ärsyttää niin maan helvetisti kun rakkaudentunnustuksia jakeleva hieroja kävelee perässä kuin joku persettä haisteleva paskanaama. Koko pelimiesjuttukin on miesasukkaiden vitsi, mutta tuo vitun ääliö ei käsitä että hänelle nauretaan koko ajan.
Tällä kaudella ei ole ollut selvää suosikkia, mutta selvät inhokit on. Lammas Jani ja narsisti Maria.
nyt se raukka luulee että maria on jotenkin lätkässä siihen mitä nyt kattelin äsken kun halailivat ja hieros mariaa tuolla sängyssä,jani vaan ei nähny marian ilmettä sillon,maria vedättää täysillä tota jani parkaa
älä lässytä. mitään pelimiehiä ole edes olemassakaan. kaikki on samanlaisia, toisilla synkkaa, toisilla ei.
mitä sinäkään mistään älystä mitään tiedät... maria on yksi vitun kusipäinen ja ylimielinen vatipää, jonka perässä minä en ainakaan siellä talossa juoksisi. valitsisin aika tarkkaan naisseurani.
sä olet just niitä jotka saa jonkun silmätikukseen ja sitten sitä kyylätään. kannattasko keskittyä siihen
itse ohjelmaan eikä yhteen ihmiseen? onhan sen janinkin siellä jotain tekemistä keksittävä.
minä tiedän noi nuorten akkojen metkut... toivottavasti janikin tietäisi...
ja millainenkohan se marian ihannemies sitten mahtanee olla? neidin puheiden mukaan ei ainakaan
kukaan talon seurueesta. pitää kaikkia tyhmänä ja itse on niin olevinaan...
muijalta puuttuu kato just ne älynlahjat. jos mennään telkkariin niin kannattaa miettiä muutaman kerran
tuleeko toimeen erilaisten ihmisten kanssa... pikkulikathan ei tule.
oikeassa työelämässä nimittäin pitää tulla, vielä paremmin mitä vaativampi työ. sielläkin voi olla jania ja sania mutta ylimielisiä paskoja siellä ei kunnioiteta ainoastaan kun pomona jollaiseksi maria tuskin pääsee.
olis kiva nähdä kun jani vie marian porealtaaseen ja juottaa känniin, panee paksuksi.
ihan selvästi kehari.