Kuka on Harjavallassa HYVÄ hieroja, jolle kannattaa mennä? Ei mitään nikamakäsittelyn tarvetta.
Kertokaahan OMISTA kokemuksista, keneen olette olleet tyytyväisiä ja miksi, ja kenen luo olette mieluiten menemättä, ja miksi?
Hieroja
33
6224
Vastaukset
- Omakohtainen kokemus
Pekka Lehtola,
ottaa hällillä vastaan.
Omakohtaista kokemusta on ja on saanut jumiutuneet lihakset paremmiksi
Asiantunteva ja antaa hyviä neuvoja.- 21.20
Just..
- eroon vaivoista
Itse huollatan lihakseni säännöllisesti Hieronta Stressstopissa Veikonkadulla vanhan meijerin lähellä
suosittelen muillekin.
- neiti jännitysniska
Mä oon käynyt Paavistolla sillonkin, kun ei tartte nikamakäsittelyä. Tosi hyvä hieroja, lihakset on pitkään rennot eikä tartte kärsiä päänsärystä. Suosittelen!
- Postinjakaja
Suosittelen Erkkiä. Tekee myös kotikäyntejä, ja on edullinen.
- MM
Suosittelen lämpimästi Pasi Paavistoa. On erittäin hyvä hieroja.
- ghhnn
ja muutenkin hyvä äijä..
- entinen kipuilija
Stressstop on hyvä.
- Idän ihme
Ill on hyvä. Aina saa happy endin.
- Anonyymi
Pekka Lehtola on PARAS! - Olen käynyt monella muullakin,mutta lähes turhaan.Pekka sai lannerankanikin paljon parempaan kuntoon kuin muut,samoin niskani joka oli aivan "kipsissä".- Hän on taitava,kouluttaa jatkuvasti itseään.
- Anonyymi
Onks thaihierojaa Harjavallassa?
- Anonyymi
On on ja hyvä onki.
- Anonyymi
onks sill onki?
- Anonyymi
Hierooks se kepukkaa?
- Anonyymi
Terveyspankkia suosittelen
- Anonyymi
Käyty on . En todellakaan mene uudestaan!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käyty on . En todellakaan mene uudestaan!
Mitäs sä suosittelet?
- Anonyymi
Onhan niitä monia..Kokeilla kannattaa kaikilla omat tyylinsä työssä. Suvi sekä jenna myös hyviä hierojia.
- Anonyymi
Ketä nämä suvi ja jenna ovat? Mistä löytää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ketä nämä suvi ja jenna ovat? Mistä löytää
Tekeekö tytöt kotikäyntejä? Ja mikä hinta, jos vaikka vähän hieroisi heiluvii?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tekeekö tytöt kotikäyntejä? Ja mikä hinta, jos vaikka vähän hieroisi heiluvii?
Kyll varmaa...
- Anonyymi
Täällä on paljon hyviä. Ja makuasia kuka kenestäkin tykkää 😎
- Anonyymi
On Mika tekee myös kotikäyntejä tosi hyvä Hieroja .
- Anonyymi
Ketä mika?
- Anonyymi
Pirjo
- Anonyymi
Vai lihashuoltoa. Pitää ensin selvittää itselleen että onko lihaksia ollenkaan, ennen kuin puhuu lihashuollosta.
Allit ojentajissa ja kolmepoimuiset leuat ei ole lihaksia.
Paras huolto on saunoa usein pitkiä rentouttavia sessioita, uinti, ja tietysti jos saa hierojan mukaansa yöksi niin rapsakka lempiminen laukaisee hermot ja rahapussit.- Anonyymi
Melko mölöö...
- Anonyymi
Mun kekkulii sais hieroa joku tytönheitukka...
- Anonyymi
Jonna osaa hieroa hyvin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jonna osaa hieroa hyvin...
Ketä Jonna?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jonna osaa hieroa hyvin...
Onks Jonnalla kivat pallukat;)
- Anonyymi
Juodaan välillä ja jatketaan taas
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle172303Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671529Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1051462Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A61362Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681295Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell801206Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001194Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.361151Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311077En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521056