Kuka on Harjavallassa HYVÄ hieroja, jolle kannattaa mennä? Ei mitään nikamakäsittelyn tarvetta.
Kertokaahan OMISTA kokemuksista, keneen olette olleet tyytyväisiä ja miksi, ja kenen luo olette mieluiten menemättä, ja miksi?
Hieroja
33
6265
Vastaukset 33
- Omakohtainen kokemus
Pekka Lehtola,
ottaa hällillä vastaan.
Omakohtaista kokemusta on ja on saanut jumiutuneet lihakset paremmiksi
Asiantunteva ja antaa hyviä neuvoja.- 21.20
Just..
- eroon vaivoista
Itse huollatan lihakseni säännöllisesti Hieronta Stressstopissa Veikonkadulla vanhan meijerin lähellä
suosittelen muillekin.
- neiti jännitysniska
Mä oon käynyt Paavistolla sillonkin, kun ei tartte nikamakäsittelyä. Tosi hyvä hieroja, lihakset on pitkään rennot eikä tartte kärsiä päänsärystä. Suosittelen!
- Postinjakaja
Suosittelen Erkkiä. Tekee myös kotikäyntejä, ja on edullinen.
- MM
Suosittelen lämpimästi Pasi Paavistoa. On erittäin hyvä hieroja.
- ghhnn
ja muutenkin hyvä äijä..
- entinen kipuilija
Stressstop on hyvä.
- Idän ihme
Ill on hyvä. Aina saa happy endin.
- Anonyymi
Pekka Lehtola on PARAS! - Olen käynyt monella muullakin,mutta lähes turhaan.Pekka sai lannerankanikin paljon parempaan kuntoon kuin muut,samoin niskani joka oli aivan "kipsissä".- Hän on taitava,kouluttaa jatkuvasti itseään.
- Anonyymi
Onks thaihierojaa Harjavallassa?
- Anonyymi
On on ja hyvä onki.
- Anonyymi
onks sill onki?
- Anonyymi
Hierooks se kepukkaa?
- Anonyymi
Terveyspankkia suosittelen
- Anonyymi
Käyty on . En todellakaan mene uudestaan!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käyty on . En todellakaan mene uudestaan!
Mitäs sä suosittelet?
- Anonyymi
Onhan niitä monia..Kokeilla kannattaa kaikilla omat tyylinsä työssä. Suvi sekä jenna myös hyviä hierojia.
- Anonyymi
Ketä nämä suvi ja jenna ovat? Mistä löytää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ketä nämä suvi ja jenna ovat? Mistä löytää
Tekeekö tytöt kotikäyntejä? Ja mikä hinta, jos vaikka vähän hieroisi heiluvii?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tekeekö tytöt kotikäyntejä? Ja mikä hinta, jos vaikka vähän hieroisi heiluvii?
Kyll varmaa...
- Anonyymi
Täällä on paljon hyviä. Ja makuasia kuka kenestäkin tykkää 😎
- Anonyymi
On Mika tekee myös kotikäyntejä tosi hyvä Hieroja .
- Anonyymi
Ketä mika?
- Anonyymi
Pirjo
- Anonyymi
Vai lihashuoltoa. Pitää ensin selvittää itselleen että onko lihaksia ollenkaan, ennen kuin puhuu lihashuollosta.
Allit ojentajissa ja kolmepoimuiset leuat ei ole lihaksia.
Paras huolto on saunoa usein pitkiä rentouttavia sessioita, uinti, ja tietysti jos saa hierojan mukaansa yöksi niin rapsakka lempiminen laukaisee hermot ja rahapussit.- Anonyymi
Melko mölöö...
- Anonyymi
Mun kekkulii sais hieroa joku tytönheitukka...
- Anonyymi
Jonna osaa hieroa hyvin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jonna osaa hieroa hyvin...
Ketä Jonna?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jonna osaa hieroa hyvin...
Onks Jonnalla kivat pallukat;)
- Anonyymi
Juodaan välillä ja jatketaan taas
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851315
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä33998Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19835Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13650- 46639
Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita148638Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13627Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja182603Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39518- 29515