seksiä tallinnasta

eli mistä, ja mihin hintaan??
72831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Suomesta saa ilmaista sexia. Läskiperseet aina kännissä tyrkyttämässä.

Äänestä
  • Ja Virosta saa HIV:n pilkkahintaan.

    Äänestä

Kokeili Viru-hotellia mutta muista ottaa rahaa mukaan.

Äänestä

Vedät käteen Viru-hotellin vessassa!
Ilmainen sisäänpääsy ja pajon jengiä

Äänestä
  • Kortsut tukki WC:n.

    Äänestä

Niinhän se laulukin menee että "eestipillu mielessä ja vesikielessä virottaren syliin matkaan nyt".

Kuules jos maksaa pitää jotta saat virolaiselta naiselta niin olet kyllä melkoinen luuseri. Toisaalta eihän keskituloisella ole varaa kuin huoriin. Toista se on minulla rahapössöllä jolla fyrkkaa on kuin roskaa.

Äänestä
  • olet tymä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


turisti8588 kirjoitti:

eli mistä, ja mihin hintaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu