Olen niin miälissäni

Sää olet jo vuosia nähny vaivaa, jotta mää unohtaisin sut. Mulla meneekin nyt aika hyvästi, kun et ole mun mielipuolta sekoottamassa. Kiitoksii sulle siit.
5393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä uudenlainen katsantokanta :)

Äänestä
  • Se on aina kaunista kun kiittää.

    Äänestä

Ei mitään kiittämistä.

Äänestä
  • Hyvää

    Äänestä

löytyhän se selitys lopulta. Ei näe, ei kaipaa, mut ei unohda, kun tänne kirjoittelee.
Kiitos silti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiitoksii sulle kirjoitti:

Sää olet jo vuosia nähny vaivaa, jotta mää unohtaisin sut. Mulla meneekin nyt aika hyvästi, kun et ole mun mielipuolta sekoottamassa. Kiitoksii sulle siit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu