FB: SubTv lopettaa Big Brotherin jos 500000 liittyy yhteisöön.

apinad..

Tykätkää Facebookissa kyseisestä yhteisöstä! Katsotaan kuinka monta viisasta ihmistä saadaan kerättyä!! KIITOS!

6

583

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei lopu

      Toivottavasti ei lopu vielä vuosiin kun on kuitenkin ainutlaatuinen ohjelma vaikka huonojakin kausia tai päiviä on.
      Ja melko varmasti jatkuukin koska suosio on kuitenkin kova.

      • 21515adg

        Näin sanon Big Brotherille. Kirjoitin linkin ,tottakai!

        t-.21515adg


    • 21515adg

      HOMO MEE VITTUUN

    • heh...
    • Riittää jo...

      ihmisiä voi noin harmittaa, mitä toiset kotonaan telkkaristaan katsoo. Mielestäni on pahempi asia pohtia naapureiden tekemisiä kuin bb-asukkaiden tekemisiä:DDD

    • ja tvmaksut jokeen

      Ja YLE1 voisi lopettaa "Puoli seitsemän" ja "Kotikatu". YLE2 voisi lopettaa "Tellus-tietovisa". MTV3 voisi lopettaa "Salatut elämät". Nelonen voisi lopettaa "Kokkikoitos". FST5 vois lopettaa kokonaan (menkööt nämä wannabe-hurrit lahden taakse joka sorkka Ahvenanmaata myöten ja varsinkin se Hesan siirtolapuutarhan natzi-poppoo). Sub voisi lopettaa "Perheen kalleudet". YLETeema voisi lopettaa "Serranon perse". Jim voisi lopettaa... jaa no olkoon! Kyllähän näitä löytyy, vaan eivät ne meitä kuuntele, sinua ainakaan. Mutta perustapas vaikka ryhmä sinne FB:hesi :D.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Niin surullinen

      onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
      Lapua
      170
      4460
    2. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      27
      3219
    3. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      138
      2721
    4. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

      Oli kuva paloautosta nettijutussa.
      Suomussalmi
      25
      2338
    5. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      60
      2204
    6. Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!

      Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1928
    7. Mitä tapahtuu?

      Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?
      Outokumpu
      31
      1730
    8. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      39
      1705
    9. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      67
      1338
    10. Murtautuminen uimahalliin

      17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?
      Kiuruvesi
      34
      1181
    Aihe