Ohjauskorko ennallaan, rajaton 1% rahoitus jatkuu vuoden loppuun. Eli käytännössä nykyiset euriborkorot on L.U.K.I.T.T.U maaliskuun alkuun asti ja todennäköisesti myös 2012 alkuun.
Kiitos EKP, kiitos PIIGS, kiitos vuokranmaksajat, kiitos Suomi, paras paikka elää.
XO:t sille, kippis..
Kiitos EKP, kiitos PIIGS, kiitos vuokranmaksajat, kiitos Suomi, paras paikka elää.
XO:t sille, kippis..
Vastaukset 5
Vanhimmat
Syvällinen ja syväluotaava talousanalyysi! Ja kun korkoja ei tarvitse maksaa, lyhenee laina rakettivauhtia ja tähän vielä normaalit palkankorotukset päälle. Kyllä nyt on mukava kurlata erikoisvanhaa konjakkia ja ulkoiluttaa suomen pystykoiraa omalla pihalla samalla sisäfilepihviä weberissä käännellen!
Saat irti styroksirenkaan sinne paskahuusiin. Kun ripuloit punkun krapuloita ei niin palele. Laita lisäpönkä enen lumia. Ettei ripuloidessa tule ylläriä..
Onko punasessa liiterisä monta punkkuu vielä piilossa?
Mitä nappaat ja miten paljon?
sossu maksaa vuokrat,ja kun sä olen krapuloissas duunissa,mä käyn nussimassa sun muijaas.tarjoo sitten sitä xo:ta aktin jölkeen,joten kiitti vaan..
Omistusasujilla on vaimotkin hyväpalkkaisissa töissä, eikä niitä kiinnosta lidelin kaljalta haisevat puliukot.