Katsoin eilen ohjelman Tangomarkkinat 2010.
Esiintyjät olivat komeita ja kauniita ,paitsi Jari.
Miehet pukeutuneet tummiin pukuihin ,paitsi Jari ,joka ihme ryysyissä. Oils voinu satsata kunnollisiin vaatteisiin tai olla ainakin siistit ja silitetyt.
Hän tosiaankin erottui joukosta ,mutta ei edukseen.
Kovin oli myös pulskassa kunnossa, taitaa kalja ja ruoka maistua. tuossa iässä pitäisi jo pitää kunnostaan parempaa huolta !
Hyi Jari !!!
8
773
Vastaukset
- Tumma tytsy
Sinulla taitaa itselläsi olla jokin paino syntroomi:) Miten jotkut jaksaa olla noin pikkusieluisia !Jarissa ei ole mitään vikaa ja ihan hyvin pukeutuu, vaikka ei yritäkään ylipukeutumisella tehdä vaikutusta. Kyllä häneltä varmaan rusetti löytyy kaapista kaulaan, kun siihen tarvittava tilaisuun on.
- metsä vastaa
Kait mulla on painosyndrooma.
Kuulemma pitäis lihottaa itteeni 5-10 kiloa.En ole anorektikko.
Mikäs syndrooma kyseessä ,kun tykkään siisteistä ihmisistä ?
Oliskos tuulipuku-syndrooma ?
Minusta asiakaspalvelussa pitää olla huoliteltu.Asiakkaita ei saa aliarvioida.
Kait mulla on myös asiakassyndrooma! - suo siellä....
metsä vastaa kirjoitti:
Kait mulla on painosyndrooma.
Kuulemma pitäis lihottaa itteeni 5-10 kiloa.En ole anorektikko.
Mikäs syndrooma kyseessä ,kun tykkään siisteistä ihmisistä ?
Oliskos tuulipuku-syndrooma ?
Minusta asiakaspalvelussa pitää olla huoliteltu.Asiakkaita ei saa aliarvioida.
Kait mulla on myös asiakassyndrooma!Ei sulla ole syndroomi ,eikä syndrooma ,vaan FOBIA !
- hgfdsa
Älä yritä, en ala kattoon sitä areenasta. Noissa hommissa kannattaa taatusti olla silmätikku.
- ****
http://areena.yle.fi/video/1230846 tämä kyllä puhuu ja näyttää aivan toista!Upea siisti valkoinen asukokonaisuus ja upea tulkinta jälleen kerran :)
- tangon taika
Kyllä valkoinen puku on yhtä juhlava kuin mustakin ei puvussa vikaa ollut. Siisti oli puku.Jäikö sulta ehkä huomaamatta ne pulskemassa kunnossa olevat, kun ei tunnu niistä huomautettavaa löytyvän,vai onko vaan tarkoitus Jaria arvostella. Mitähän ne ovat suuhunsa pistäneet. Arvailehan.
- forever sinun
Nautin sinun näkemisestä tuossa valkoisessa puvussa. Hienoa ja herkkää. Anteeksi negatiiviset purkaukseni aiemmin. Rakastan sinua!!
- ...
No, olkoon menneeksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741