Hollywoodin

omistajatar on maailman seksikkäin nainen
8840
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hiljaista on kun täälläkin edellämainitulla tavalla pitää mainostaa että saisi edes pari asiakasta lisää?

Äänestä

Kauneus on katsojan silmissä - ja onhan tämäkin palsta tapa mainostaa itseään :D

Äänestä
  • ole kyllä hän. Mutta olisin mielelläni kyllä hänessä. Kyllä minä olen ihan kuolaava urospuolinen eläin

    Äänestä

  • kkiiiloiiltaan kirjoitti:

    ole kyllä hän. Mutta olisin mielelläni kyllä hänessä. Kyllä minä olen ihan kuolaava urospuolinen eläin

    mielestäni tiukka pieni punatukka on niin pahuksen porno

    Äänestä

  • asdfghhhh kirjoitti:

    mielestäni tiukka pieni punatukka on niin pahuksen porno

    Makunsa kullakin sanoi koira, kun kassejaan nuoli..

    Äänestä

  • DBalls kirjoitti:

    Makunsa kullakin sanoi koira, kun kassejaan nuoli..

    oon kyllä miettinyt häntä kun oon tehny itelleni sitä, pakko myöntää

    Äänestä

  • rrrunkkari kirjoitti:

    oon kyllä miettinyt häntä kun oon tehny itelleni sitä, pakko myöntää

    emo

    Äänestä

  • iihhaaannaamies kirjoitti:

    emo

    polveni notkahtivat

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkiillooiittaaar kirjoitti:

omistajatar on maailman seksikkäin nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu