miksi muslimit

syö hevosenlihaa vaikka se on rinnastettavissa sikoihin ym ei märehtijöihin????
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja miksi syövät kamelia, joka on epäpuhdas eläin kuten sikakin? Muhammedkin kuulemma väitti, että kamelinmaidon ja kamelinkusen sekoitus parantaa kaikki maailman taudit. Yhtä hyvin voisitte juoda sianmaidon ja siankusen sekoitusta. Saastaista yhtä kaikki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mr.ugans kirjoitti:

syö hevosenlihaa vaikka se on rinnastettavissa sikoihin ym ei märehtijöihin????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu