Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

DOMINA

Tahtoisin tietää kaikkea mikä liittyy domina-seksiin. Mitä olette tehneet ja miten sidottu ym ym. Olen ihan pihalla. :o
57857
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lueppa vaikka Kinky-osastolta Lissun kammarissa-jutut. Siinä nainen kyykyttää miestä.

Äänestä
  • Homoiluahan tuo oli.

    Äänestä

...aikuiselta, kokeneelta orjamieheltä, paa mailaten [email protected]

Äänestä
  • kuka kehtas varastaa mun nimi merkkini saatana

    Äänestä

tuotatuota,nythän on niin että seikkailet novellisivuilla elikkä tahtoisitko jonkinlaisen tarinan vai oikeita neuvoja ongelmaasi?
sitomistarinoita löytyy kyllä...
myös tositarinoita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puhelintyttö kirjoitti:

Tahtoisin tietää kaikkea mikä liittyy domina-seksiin. Mitä olette tehneet ja miten sidottu ym ym. Olen ihan pihalla. :o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu